П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину

Сиве волосся найчастіше асоціюється зі старістю. Жінки бояться того дня, коли у них з'являться перші сиві волоски і поспішають до салону чи магазину за фарбою, щоб зафарбувати здрадницький колір.

П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину - today.ua

З приходом у наше життя бодіпозитиву люди стали лояльніше ставитися до своєї зовнішності та полюбили сиве волосся. Багато жінок навмисно не зафарбовують шевелюру, що посивіла, а навпаки пишаються нею. І ми вам радимо!

Адже фарба негативно впливає на здоров'я та стан волосся та шкіри голови. А що може бути прекрасніше за природність? Яку, тим паче можна підкреслити і навіть прикрасити з успішно підібраною зачіскою. Не зациклюйтесь на старості (тим більше, що деякі сивіють і в 30 років), любіть себе і будьте прекрасні.

П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину Ми вирішили показати найкрасивіші зачіски та укладання для жінок з сивим волоссям. Ці стрижки допоможуть зробити фурор і змінити думку про сивину.

П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину

П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину

Жінкам, у яких з'явилося небагато сивого волосся, можна попросити стиліста, додати рівномірно по всій голові ще кілька сивих пасм, щоб нові сиві волоски, що відростають, лише доповнювали зачіску.

П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину Власницям густого і жорсткого сивого волосся чудово підійде класичний боб з об'ємом на маківці. Така стрижка полегшить укладання та зробить вас справжньою красунею. П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину Сивим жінкам з тонким і рідким волоссям можна спробувати піксі, яка додасть об'єму на маківці, приховуючи проблеми з залисинами (якщо воно є). Це одна з найбільш невибагливих в укладанні зачісок - достатньо лише помити голову, додати засіб для догляду за тонким волоссям і висушити феном. П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину Подовжений боб - універсальна зачіска, яка йде всім. Зазвичай її роблять довжиною трохи вище за плечі, але нижче за лінію підборіддя. Для укладання знадобиться круглий гребінець і термозахист.

П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину Для світловолосих жінок, у яких почало сивіти волосся, прекрасним варіантом стане додати сірих, сріблястих і білих відтінків по всій голові. Змішування блонду з сивим волоссям і сріблястими локонами додасть образу природну красу з ноткою гламуру. А зачіска до плечей з рівним зрізом зробить волосся більш щільним і слухняним в укладанні.

П'ять найкращих зачісок для жінок, які не хочуть зафарбовувати сивину Нагадаємо, стилісти показали чотири стильні зачіски з наймоднішим аксесуаром цього літа - резинкою зі стрічкою.