П'ять недорогих продуктів, якими можна замінити авокадо

Авокадо дуже популярний і розпіарений продукт, без якого не розпочинають свій ранок жоден блогер. Відповідно, і ціна у нього відповідна. А тому не всім по кишені ця ягода. Так, саме ягода. Адже авокадо – це овоч, і навіть не фрукт. Ми вирішили розповісти, які п'ять недорогих продуктів за своїми поживними властивостями здатні замінити в раціоні авокадо.

П'ять недорогих продуктів, якими можна замінити авокадо - today.ua

П'ять недорогих продуктів, якими можна замінити авокадо

Оливки

Цей продукт багатий на такі ж корисні жири, як і авокадо. Також у них приємний солонуватий та терпкий смак, який відмінно доповнить салат та підійде як закуска.

Яйця

Вранці замість авокадо як поживний і корисний сніданок цілком підійдуть яйця. Вченими доведено, що білок, що міститься в них, допомагає ефективно засвоюватися вітамінам. До того ж це дієтичний продукт, адже в одному яйці міститься всього 80 калорій.

Гарбузове насіння

Попри те, що гарбузове насіння калорійніше за авокадо, в них міститься втричі більше кальцію та магнію. 50 г авокадо цілком можуть замінити лише 30 г насіння.

М'який сир

За своєю текстурою рікота, фета, вершковий та козячий сири нагадують авокадо. В них менше клітковини, ніж у ягоді, але більше білка. П'ять недорогих продуктів, якими можна замінити авокадо

Сирі горіхи

Волоські горіхи, кеш'ю та мигдаль у сирому вигляді мають майже такий самий склад поживних речовин, що й авокадо. А тому сміливо додавайте в салат замість цієї дорогої ягоди невелику жменьку горіхів, і справа в капелюсі.

Нагадаємо, ми розповідали, чому не можна зберігати соняшникову олію в кухонній шафі.