Найбільш підступні люди: астрологи назвали топ-3 знаків Зодиаку, яких краще уникати

Деякі особи здатні на витончену підлість, аби досягти своїх цілей. Астрологи назвали найпідступніших людей за знаком Зодіаку.

Найбільш підступні люди: астрологи назвали топ-3 знаків Зодиаку, яких краще уникати - today.ua

Езотерики переконані, що наш характер впливає сузір'я, під яким ми народилися. Вони вважають, що є топ-3 найпідступніших знаків Зодіаку, які роблять підлі вчинки. Йдеться про Водоліїв, Скорпіонів і Близнюків. Вони порадили уникати їх та пояснили причини.

Водолії

Представники цього знаку навчилися майстерно балансувати емоціями. Вона вміють зіграти на почуттях інших. Водолії здатні на найвитонченішу помсту. Такі люди довго обмірковують підступні плани і завдають удару кривдникам, коли ті найменше на нього чекають. Вони потайливі і незговірливі.

Найбільш підступні люди: астрологи назвали топ-3 знаків Зодиаку, яких краще уникати Скорпіони

Зі Скорпіонами астролог також радять бути обережними. Вони здатні розбазыкати секрети, маніпулювати близькими і ображати тих, хто наважиться суперечити. Такі люди, як і Леви, власники за вдачею. Вони завджи намагаються підкорити собі близьких, заради чого готові на все. Підступство – їхнє друге ім'я.

Близнюки

Проте навіть Скорпіони не можуть перевершити в підлості Близнюків. Астрологи вважають людей, народжених під цим сузір'ям, найпідступнішими. У них "дві особи" - і в потрібний момент показується саме те, що хочеться. Найпідліші та злі пліткарі народжуються під цим знаком. Спілкуючись із цими людьми, завжди зберігайте обережність та пильність.

Раніше астрологи назвали трьох найгірших подруг за знаком Зодіаку – їм категорично не можна розповідати секрети.

ДЖЕРЕЛОУНИАН