Найнебезпечніші собаки, які нападають на господаря і членів його сім'ї

Автор: Шевченко Лилия

Деякі породи собак вимагають особливого до себе ставлення. Новачкам і недосвідченим собаківникам заводити в будинку цих тварин смертельно небезпечно. Пес в будь-який момент може проявити агресію і напасти на господаря.

Найнебезпечніші собаки, які нападають на господаря і членів його сім'ї - today.ua

Якщо ви думаєте, що фахівці зараховують до списку собак, здатних напасти на господаря, представників сторожових або бійцівських порід, то ви помиляєтеся. Найчастіше, цих собачок заводять досвідчені власники, які вміють себе з ними поводити і відповідально підходять до виховання і дресури.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найчастіше на своїх господарів нападають такси та джек рассел тер'єри. Компактні розміри і наймиліші мордочки вводять в оману багатьох людей. Вони заводять в своїх будинках собак, не замислюючись, що це серйозні мисливські породи, які без належних фізичних навантажень і дресирування можуть перетворитися в справжніх домашніх монстрів. Сюди ж можна віднести спанієлів.Найнебезпечніші собаки, які нападають на господаря і членів його сім'ї Люди схильні балувати і забувати про норми виховання тварини, коли заводять в будинку на вигляд нешкідливих папільонів, чи-хуа-хуа, йоркширських тер'єрів. Але тут важливо розуміти, що це маленькі собачки з амбіціями дога. Без належної до них поваги і турботи ці домашні милахи цілком можуть впитися своїми гострими зубками в руку або в ногу господаря.

Раніше кінологи назвали підходящі для сімей з дітьми породи собак. Але пам'ятайте, що мінімальна програма дресирування і виховання необхідна навіть самим нешкідливим тваринам.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину