Найбільш неприємні: астрологи назвали жінок за знаком Зодіаку, з якими неможливо жити разом

Жінки емоційніші в порівнянні з чоловіками. Деякі мають нестерпні характери. Вони дуже нервові та тримають оточуючих у постійній напрузі. Астрологи вважають, що найнеприємніші дами народилися під трьома знаками Зодіаку.

Найбільш неприємні: астрологи назвали жінок за знаком Зодіаку, з якими неможливо жити разом  - today.ua

Фахівці з зірок проаналізували гороскопи Стрільців, Риб та Терезів. Вони заявили, що найнестерпніші жінки – представниці саме цих зодіакальних сузір'їв. З ними неможливо жити разом.

Стрільці

Вогняний знак Зодіаку, під яким народжуються лідери. У них палкий темперамент - чоловік як голова сім'ї ними зовсім не розглядається. Партнери цих жінок часто страждають від змін у їхньому настрої. На цьому ґрунті регулярно виникають скандали. Витримати жінок-Стрільців можуть лише розважливі та спокійні супутники, які керуються не почуттями, а розумом.

Терези

Жінки, народжені під знаком Терези від природи скандалістки. Вони ліниві і не люблять працювати. Чоловікам, які мріють про спокій, гармонію та домашній затишок, не варто на них сподіватися. Спільне життя точно не буде раєм.

Найбільш неприємні: астрологи назвали жінок за знаком Зодіаку, з якими неможливо жити разом

Риби

Риби звикли ставити себе та свої інтереси на перше місце. З ними складно будувати спільне життя. Ці творчі особи не готові йти на компроміси та враховувати чиюсь думку. Проживання під одним дахом з такими жінками – ще те випробування на міцність.

Раніше астрологи назвали трьох жінок за знаком Зодіаку, які вважаються найгіршими подругами. З ними краще не ділитися секретами.

ДЖЕРЕЛОУНИАН