Найрозумніші кішки в світі: ТОП-3 породи, які легко піддаються дресируванню

Насправді, все кішки відрізняються розумом і кмітливістю. Але все ж, фахівці виділяють три породи кішок, які легко піддаються дресируванню і розуміють людину з півслова.

Найрозумніші кішки в світі: ТОП-3 породи, які легко піддаються дресируванню - today.ua

Сфінкс

Найрозумніші кішки в світі: ТОП-3 породи, які легко піддаються дресируванню Котів цієї породи можна навчити собачим командам, вони швидко звикають до існуючих в будинку правил і ретельно їм слідують. Сфінкс - відмінний компаньйон, іноді коту досить словами пояснити, що потрібно зробити, і він виконає завдання. При цьому, коти цієї породи не люблять психологічного тиску і покарань. Ставтеся до вихованця з повагою, тоді він почне розкривати свої таланти.

Манчкин

Найрозумніші кішки в світі: ТОП-3 породи, які легко піддаються дресируванню Манчкин - одна з найрозумніших і енергійних порід кішок в світі. Кот легко навчається не тільки командам, але і трюкам, причому дуже швидко і з ентузіазмом виконує все, що від нього хочуть. Манчкини люблять ласку і доброту, за це будуть платити послухом і любов'ю.

Бенгальська кішка

Найрозумніші кішки в світі: ТОП-3 породи, які легко піддаються дресируванню Бенгальська кішка - справжній котопес. Якщо ви не можете вибрати, якого вихованця вам завести - кота чи собаку, заведіть бенгала. Він буде грати з м'ячем, вигулюватися на повідку. Кот цієї породи швидко навчається навіть складним трюкам, обожнює рухливі ігри, легко уживається з іншими тваринами.

Дізнайтеся також, які три породи собак продовжують життя своїм господарям. Статистичні дані кінологів, можливо, вас здивують і змусять задуматися про покупку домашнього улюбленця.