Шість продуктів в раціоні, які заважають втраті зайвої ваги

Багато людей стикалися з тим, що спорт і дієта не дають результатів, зайва вага нікуди не дівається, а якщо і йде, то дуже повільно. Дієтологи кажуть, що така ситуація виникає через присутність в раціоні хоча б одного з шести видів продуктів харчування - ворогів стрункої фігури.

Шість продуктів в раціоні, які заважають втраті зайвої ваги - today.ua

Ковбасні вироби

Як стверджують медики, продукти з переробленого в промислових умовах м'яса в цілому шкідливі для здоров'я і можуть провокувати величезну кількість небезпечних недуг. Не варто їх їсти і в тому випадку, якщо ви намагаєтеся схуднути.

Червоні сорти м'яса

До них відносяться свинина, баранина і яловичина, які містять велику кількість калорій і жирів. Саме ці складові і заважають схуднути, дієтологи рекомендують замінити червоне м'ясо курячої грудкою або філе індички.

Цвітна і брюссельська капуста

Дані види овочів з одного боку корисні для здоров'я і сприяють схудненню. Однак дієтологи рекомендують уникати їх в раціоні у другій половині дня, оскільки вони перевантажують ШКТ, не дозволяючи йому повноцінно переробляти їжу.

Шість продуктів в раціоні, які заважають втраті зайвої ваги Куплені соуси

По-перше, смачні соуси змушують з'їсти більше їжі, ніж вам того потрібно. А по-друге, в покупних соусах занадто багато підсолоджувачів, крохмалю та підсилювачів смаку.

Морозиво

Якщо ви замінили торти і печиво морозивом на десерт, то не чекайте, що ваша фігура буде стрункою і підтягнутою. У морозиві міститься велика кількість цукру і калорій, до того ж, охолоджене ласощі знижує ефективність травної системи.

Шоколад

У темному шоколаді містяться амінокислоти, які перешкоджають повноцінному розслабленню організму під час нічного сну. Що в свою чергу погіршує самопочуття і уповільнює обмін речовин в організмі. Додайте до цього ще й купу калорій, і ви зрозумієте, чому навіть чорний гіркий шоколад не варто їсти під час схуднення.

Нагадаємо, раніше дієтологи розповіли, чому сало варто включити в меню взимку навіть тим, хто худне.