Занадто люблять гроші: астрологи назвали ТОП-3 утриманок за знаком Зодіаку

Астрологи назвали наймеркантильніших жінок. Виявляється, вони народжуються під трьома знаками Зодіаку. Ці жінки завжди ставлять гроші на перше місце. Більшості з них незнайомі справжні романтичні почуття.

Занадто люблять гроші: астрологи назвали ТОП-3 утриманок за знаком Зодіаку  - today.ua

Левиці

Левиці відрізняються щедрістю і великодушністю, і вимагають цього від чоловіків, які удостоїлися честі бути поруч. Вони люблять розкіш та дорогі подарунки, які вважають яскравим проявом кохання. Представниці цього вогняного знаку Зодіаку ніколи не втрачають голову від емоцій та прораховують кожен крок у стосунках. Ці жінки хитрі та завжди поєднують приємне з корисним.

Стрільці

У числі утриманок багато жінок-Стрільців. Їм зазвичай вдається рано вийти заміж і сімейне життя не замислюватися про роботу і гроші. Такі жінки вміють добитися, щоб чоловік повністю їх забезпечував усім необхідним. Примітно, що у разі розлучення хитрі леді примудряються обібрати екс-обранців до нитки та залишити голим та босим.

Занадто люблять гроші: астрологи назвали ТОП-3 утриманок за знаком Зодіаку Козероги

Козероги люблять комфорт і прагнуть розкішного життя. Вони бачать поряд лише тих чоловіків, які здатні надати їм гідні умови. Ці жінки вимагають не лише грошей, а й уваги. Їм буде нудно чекати коханого, який цілодобово на роботі. І тоді утриманки почнуть шукати любовні пригоди.

Раніше астрологи назвали трьох найжорстокіших жінок за знаком Зодіаку – і Козеріг серед них.

ДЖЕРЕЛОУНИАН