Собака пройшла 60 км, щоб повернутися додому: зворушлива історія зі щасливим кінцем

Цю собаку господарі дуже любили, але одного разу сталося так, що вихованця випадково забули за десятки кілометрів від дому. Довгі пошуки не увінчалися успіхом, сім'ї нічого не залишалося, як молитися, щоб пес знайшов нових люблячих господарів ...

Собака пройшла 60 км, щоб повернутися додому: зворушлива історія зі щасливим кінцем - today.ua

Ця зворушлива історія сталася в Китаї. Жителі міста Ханчжоу, що в провінції Чжецзян, втратили чотириногого друга в шести десятках кілометрів від дому, на станції техобслуговування. Сім'я Цю з маленькою дитиною зібралися відвідати родичів, в поїздку вони також взяли свого семирічного пса на прізвисько Дуду.

Подолавши 60 км, вони заїхали на станцію техобслуговування, там чоловік з дружиною вирішили пообідати, вони були впевнені, що Дуду в машині, коли вирушили в подальший шлях. Однак по приїзду до дому родичів виявилося, що собаки немає, поки вони стежили, щоб з їх малюком все було в порядку, кошлатий вихованець просто залишився на станції технічного обслуговування.Собака пройшла 60 км, щоб повернутися додому: зворушлива історія зі щасливим кінцем Наступного дня сімейство Цю повернулося туди, де забули собаку, але довгі пошуки не принесли успіху, Дуду не було ніде. «Ми сподівалися, що він виживе і знайде доброго господаря, який дасть притулок йому», - розповіли господарі песика.

І ось, через аж 26 днів на порозі будинку своїх власників з'явився виснажений, змарнілий і худий Дуду. Він ледве тримався на лапах, але його очі блищали від щастя, що він знову вдома. Пес не здався, опинившись сам-один в чужому і незнайомому місці, він відправився назад до своєї сім'ї. Майже місяць в дорозі, без їжі і води, але Дуду дістався до знайомого порога і тих, хто його любить і про нього піклується.

Пропонуємо вам дізнатися п'ять найвірніших і відданих порід собак у світі. Такий вихованець ніколи не зрадить і не забуде свого господаря.