Прання кросівок і кед без машинки: три копійчані засоби, які відітруть навіть в'ївшийся бруд

Неодноразово експерти говорили про те, що прати кросівки та кеди у пральній машинці заборонено. Річ у тім, що таке агресивне прання взуття призводить до його швидкого зношування, порушується цілісність не тільки зовнішніх деталей, а й амортизації підошви, що дуже важливо для здоров'я та захисту ніг від ударів та різних предметів.

Прання кросівок і кед без машинки: три копійчані засоби, які відітруть навіть в'ївшийся бруд - today.ua

Найкраще очищати кросівки та кеди вручну, щоб продовжити їхній "термін придатності". Вивести плями і навіть бруд, що в'ївся, можна за допомогою декількох копійчаних засобів, багато з яких є на кожній кухні.

Як випрати кеди та кросівки без пральної машинки?

Засіб для миття посуду

У мисці змішайте теплу воду з миючим засобом, змочіть м'яку ганчірочку та натріть забруднення на взутті. Можна також скористатися старою м'якою зубною щіткою, щоб відтерти бруд, що в'ївся. Після цього протріть ділянки мильною ганчірочкою та видаліть піну. Таким методом можна очищати як кеди з текстилю, так і кросівки зі шкіри та екошкіри. Прання кросівок і кед без машинки: три копійчані засоби, які відітруть навіть в'ївшийся бруд

Сода та вода

Содою з водою можна мити не лише банки для їхньої стерилізації, а й відтерти кеди та кросівки від бруду. Для цього потрібно зробити своєрідну чистячу пасту змішавши соду і воду в співвідношенні 1:1. Наносимо содову пасту на зубну щітку і затираємо плями, даємо соді підсохнути на взутті, а потім витираємо її начисто.

Сода та оцет

Прання кросівок і кед без машинки: три копійчані засоби, які відітруть навіть в'ївшийся бруд Цей засіб чудово бореться з мікробами та небажаними запахами. Найкраще за допомогою соди та оцту очищати бігове взуття з нейлонової сітки. Для цього потрібно змішати соду з оцтом у співвідношенні 1 до 1, нанести на сітку або взуття, залишити на 15 хвилин. Після закінчення часу, за допомогою губки натираємо найзабрудненіші місця протягом двох хвилин і змиваємо за допомогою м'якої ганчірочки. Сушимо взуття на відкритому повітрі, щоб позбутися запаху оцту.

Нагадаємо, названо три копійчані засоби для очищення пральної машинки від накипу, які продовжать роботу техніки.