Стрижка “Метелик“: наймодніша омолоджуюча зачіска осені 2022

Стрижка "Метелик" – модний тренд осені 2022 року. Вона має омолоджуючий ефект і підійде жінкам, які давно хотіли коротко підстригтися, але не наважувалися відрізати локони. Зачіска в стилі 90-х років візуально додасть своїй володарці легкості та чарівності.

Стрижка “Метелик“: наймодніша омолоджуюча зачіска осені 2022  - today.ua

Стильна стрижка "Метелик" заснована на зачісці Рейчел із серіалу "Друзі", та не втрачає актуальності. Укладання героїні, яку зіграла неповторна Дженніфер Еністон, знову на піку популярності. Багатошарові пасма з об'ємом на маківці нагадують крила метелика – звідси й назва.

Стрижка “Метелик“: наймодніша омолоджуюча зачіска осені 2022

Локони не обов'язково мають бути довгими – підійде як середня довжина, і коротке волосся. Бьюті-експерти радять не плутати стрижку з драбинкою чи каскадом. Вона виходить набагато легшою та витонченішою. Хитрість – в ефектному гламурному пір'ї, яке додає особі свіжості та чарівності.

Стрижка "Метелик" підійде дівчатам із різним волоссям - прямим, кучерявим і хвилястим. Головна перевага полягає в тому, що вона може оновити образ без радикальної зміни іміджу. А це саме те, що багато жінок чекають від походу в салон краси.

Стрижка “Метелик“: наймодніша омолоджуюча зачіска осені 2022

Майстер укорочує волосся на маківці, а на потилиці пасма зістригаються шарами. Фішка - в правильному укладанні. В ідеальному варіанті локони можна "роздмухати", а можна загорнути пасма всередину - вони прикрасять обличчя.

Останній важливий штрих – лак для волосся, яким треба зафіксувати результат.

Стрижка “Метелик“: наймодніша омолоджуюча зачіска осені 2022 Якщо проігнорувати фен і засоби для укладки, можна просто вимити голову і йти у справах. Зачіска буде виглядати бунтарською і дуже стильною.

Нагадаємо про іншу трендову стрижку цього сезону – французький боб. Її перевага в тому, що її можна не укладати.

ДЖЕРЕЛОГлавред