ТОП-3 породи собак, які їдять усе підряд: прогодувати їх не складе труднощів

Автор: Шевченко Лилия

Експерти назвали три породи собак, яких набагато простіше прогодувати, ніж інших. У цих песиків вкрай рідко бувають проблеми з травленням, незважаючи на абсолютну невибагливість в їжі.

ТОП-3 породи собак, які їдять усе підряд: прогодувати їх не складе труднощів - today.ua

Веймаранер

У веймаранера відмінний обмін речовин і просто чудово працює шлунково-кишковий тракт. Собаки цієї породи люблять поїсти і ніколи не стануть відвертати мордочку від корму. Що насиплете їм в миску, то і з'їдять, швидко і з задоволенням. Звичайно, не варто веймаранера годувати залишками смаженої картоплі і борщу, краще не перевіряти на міцність його міцний організм.

Бассет

Лінивий і малорухливий, але добрий і ласкавий бассет з апетитом з'їсть будь-яку їжу, до якої йому вдасться дістатися. Собаки цієї породи обожнюють поїсти, причому, їм абсолютно байдуже, що саме вони будуть їсти. Так що будьте обережні, не нагодуйте бассета зіпсованою кашею або простроченим кормом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

ТОП-3 породи собак, які їдять усе підряд: прогодувати їх не складе труднощів Афганський хорт

Собаки цієї породи справжні королі в душі, вони, як справжні естети, норовлять сидіти на хазяйському кріслі і спати в його ліжку. Хода афганського хорта просто царська, горда постава і плавні вивірені руху ... А ось в їжі ці домашні інтелігенти зовсім невибагливі, хоча поїсти люблять багато і з апетитом.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Дізнайтеся також три породи собак, представники яких обожнюють голосно і часто гавкати без причини. З таким вихованцем не засумуєш, та й про тишу доведеться забути.