ТОП-3 зачіски, які давно вийшли з моди: “Причешіть це негайно!“

Навіть найактуальніший, стильний і модний наряд може зіпсувати жахлива зачіска. Старомодні укладання створюють враження, що дівчина з'явилася з минулого століття. Якщо не хочете виглядати, як ровесниця своєї бабусі, тоді відмовтеся від трьох зачісок, про які йтиметься нижче.

ТОП-3 зачіски, які давно вийшли з моди: “Причешіть це негайно!“ - today.ua

1. Укладання «гофре»

ТОП-3 зачіски, які давно вийшли з моди: “Причешіть це негайно!“ Сховай подалі насадки для укладання гофре. Цей «шифер», хоч і надає об'єму волоссю, вийшов з моди років тридцять тому. До того ж, він сильно псує волосся. Зараз в моді природність і легкість.

2. Укладання «мальвінка»

ТОП-3 зачіски, які давно вийшли з моди: “Причешіть це негайно!“ Зібраний в пучок верхній шар волосся і розвіваються інші пасма - вибір школярок часів минулого століття. У свій час подібну укладання урізноманітнили всілякими косичками, локонами, аксесуарами. Але навіть такий модернізований варіант «мальвінка» безнадійно покинув модні подіуми і, на жаль, більше не актуальний.

3. Кудряшки Барбі

ТОП-3 зачіски, які давно вийшли з моди: “Причешіть це негайно!“ Сучасна мода на увазі природність волосся, якщо ваше відображення в дзеркалі сигналізує, що ви на створення зачіски витратили багато часу, то це вже ознака відставання від трендів часу. Гладкі ідеальні локони потрібно трошки розтріпати і скошлатити, тепер все в повному порядку ...

Дізнайся, які зачіски на вершині популярності в 2020 році. Модний образ і стильна укладка - це дуже просто!