ТОП-3 найбільш «молодих» порід кішок: тварини, яких 10 років тому ще не існувало

А ви знали, що за останні десять років в світі з'явилося кілька нових, що не існували раніше, порід кішок? Можливо, такий вихованець сподобається вам, якщо ви мрієте про незвичайного чотириногого друга, що не такий, як у інших...

ТОП-3 найбільш «молодих» порід кішок: тварини, яких 10 років тому ще не існувало - today.ua

1. Каракет

ТОП-3 найбільш «молодих» порід кішок: тварини, яких 10 років тому ще не існувало Одного разу в одному з московських зоопарків звичайна дворова кішка забрела в вольєр до каракала. Згодом ця сама кішка народила кошенят, дуже схожих на їх хижого батька. Вони і стали основоположниками нової породи. У 2014-му році каракетів почали розводити офіційно. Котики цієї породи ласкаві і доброзичливі, дуже розумні і добре піддаються дресируванню.

2. Мінскін

ТОП-3 найбільш «молодих» порід кішок: тварини, яких 10 років тому ще не існувало Дитя манчкіна і сфінкса дало початок новій породі кішок - мінскін. У представників цієї породи коротке хутро і явно виражені складки шкіри по всьому тілу, низькі лапки. Вага дорослої особини не перевищує трьох кілограм. Навіть у дорослому віці мінскін залишається грайливим і енергійним, немов маленьке кошеня. З'явилася порода в 2000 році.

3. Лікой або котововк

ТОП-3 найбільш «молодих» порід кішок: тварини, яких 10 років тому ще не існувало З грецької назва породи також перекладається як «перевертень». Відсутність вовни в області навколо очей і носа, що нагадує маску, - головна «родзинка» Лікоя. В процесі линьки втрачають майже всю шерсть. Виведені були представники цієї породи в США в 2000-му році, а Міжнародні асоціації визнали їх в 2012-му. Котововки насправді дуже ласкаві, доброзичливі і добрі тварини.

Раніше експерти назвали три породи собак, які можуть вкусити без видимої причини.