Трендові фарбування волосся: чотири наймодніші кольори осені 2022

Літо невблаганно добігає кінця – і на зміну йому прийде осінь з новими тенденціями. Стилісти назвали наймодніші фарбування волосся наступного сезону. Набільш актуальних виявилося чотири.

Трендові фарбування волосся: чотири наймодніші кольори осені 2022 - today.ua

Рожевий

Трендові фарбування волосся: чотири наймодніші кольори осені 2022 Новий трендовий колір осені 2022 – рожевий. Такий відтінок підійде, як блондинкам, так і брюнеткам. Світловолосі дівчата можуть поекспериментувати з тонами, а темноволосі – з окремими пасмами, які можна зробити неоново яскравими. Спробуйте поекспериментувати з акцентами в зачісці біля обличчя.

Рудий блонд

Трендові фарбування волосся: чотири наймодніші кольори осені 2022 Теплі відтінки блонду не втрачають актуальності вже кілька сезонів поспіль. Восени помаранчеві кольори ототожнюють опале листя і виглядають більш виграшно. Оптимальний варіант – рудий блонд. Який також називають "мармеладним". Таке фарбування освіжає обличчя та візуально додає пасмам об'єму та легкості.

Карамельний

Трендові фарбування волосся: чотири наймодніші кольори осені 2022 Карамельні відтінки локонів популярні цілий рік, але восени вони особливо затребувані. Модниці знають, що такий колір робить образ дорожчим. Майстри отримують запити зробити фарбування в техніці балаяж, при якому волосся виходить з легкими переливами тону - блискучим і красивим.

Вишневий

Трендові фарбування волосся: чотири наймодніші кольори осені 2022 Вишневий відтінок волосся є новою інтерпретацією звичного червоного кольору, який втратив актуальність. Спробуйте пофарбувати частини волосся у різні відтінки – від більш до менш інтенсивного. Насичений колір допоможе додати ефектності темним пасмам і зробить зачіску більш жіночною та цікавою.

Раніше стилісти назвали універсальну літню зачіску на довге волосся - вона підійде практично кожній жінці.