Трендовий манікюр осені: які нігті будуть на піку моди у новому сезоні

Трендовий манікюр нового сезону враховує останні тенденції у світі моди. Стало відомо, який дизайн нігтів буде на піку популярності цієї осені. Останній писк у світі моди – прозорий френч, який ще називають французьким склом.

Трендовий манікюр осені: які нігті будуть на піку моди у новому сезоні - today.ua

Про манікюр розповіла призерка міжнародного конкурсу Кармен Мірелла. Вона наголосила, що такий дизайн особливо актуальний, оскільки виглядає жіночним, елегантним та неймовірно ефектним.

Такий манікюр названий універсальним – його можна зробити на нігтях будь-якої довжини. Дизайн підійде як для свята, так і кожного дня. Він стає номером 1 у списку запитів українських жінок.

Трендовий манікюр осені: які нігті будуть на піку моди у новому сезоні Майстер нігтьового сервісу уточнила, з якими базовими кольорами можна поєднувати трендовий манікюр.

"Прозора облямівка красиво виглядає в тандемі з будь-яким кольором, тому цей дизайн універсальний. Ви можете підібрати свій варіант під будь-яке вбрання. Але, звичайно, найуніверсальніше поєднання з нюдом. Він виглядає найприроднішим", - зазначила стиліст.

Трендовий манікюр осені: які нігті будуть на піку моди у новому сезоні Мірелла наголосила, що доповнювати манікюр потрібно мінімально. Красиво, вишукано і ошатно він виглядатиме з дрібними сяючими камінчиками.

Нейл-експерт уточнила, що потрібне залишається матове покриття. Не втрачають актуальності та пастельні тони. Дизайн – максимально лаконічний, оскільки перевантаженість деталями є ознакою поганого смаку.

Трендовий манікюр осені: які нігті будуть на піку моди у новому сезоні

"Ну, а найголовніше – руки завжди мають бути доглянутими, а манікюр має бути виконаний бездоганно", - підсумувала майстер.

А в серпні поки що залишається в тренді інший манікюр – такі нігті нещодавно показала американська поп-зірка Дженніфер Лопес.

ДЖЕРЕЛОФакти