Три кращі сторожові породи собак, які підходять для охорони будинку або території

Собака не тільки друг людини, вона ще й надійний захисник її і її майна. Породи собак з найвираженішими сторожовими якостями назвали кінологи. Такі тварини ніколи не пропустять чужака на свою територію.

Три кращі сторожові породи собак, які підходять для охорони будинку або території - today.ua

Кавказька вівчарка

Три кращі сторожові породи собак, які підходять для охорони будинку або території Собаки цієї породи - одні з найбільш надійних охоронців і сторожів. Вони недовірливі до сторонніх людей і тварин, своїм грізним виглядом і гучним гавкотом можуть налякати непрошених гостей, якщо це не спрацювало, будуть атакувати. Власники повинні розуміти, що цуценя кавказької вівчарки необхідно правильно виховувати і дресирувати, інакше пес стане некерованим.

Московська сторожова

Три кращі сторожові породи собак, які підходять для охорони будинку або території Відповідальний сторож і грізний охоронець - собака породи московська сторожова. Спритний і активний вихованець при належному вихованні буде чітко виконувати всі команди власника, ніколи не покине територію, що ним охороняється, і не пропустить непрошених гостей.

Середньоазіатська вівчарка

Три кращі сторожові породи собак, які підходять для охорони будинку або території Собаки цієї породи вимагають до себе суворого, але шанобливого ставлення. Вони безстрашні, але при цьому ніколи не будуть проявляти агресію першими. Своїм гавкотом і риком середньоазіатська вівчарка попереджає, що вхід на її територію заборонений. Атакувати пес буде тільки в разі провокаційних дій з боку чужинця. Собаки цієї породи потребують дресируванню професійним кінологом.

Дізнайтеся також, які породи собак мають міцний імунітет і здоров'я. Вони майже не хворіють і активні до глибокої старості.