Унікальна патріотична кукурудза: в Україні з'явилися качани у синьо-жовтих тонах – фото

Українські селекціонери вивели та показали новий сорт патріотичної кукурудзи. Продукт унікальний тим, що його зерна – у патріотичних синьо-жовтих тонах, як прапор.

Унікальна патріотична кукурудза: в Україні з'явилися качани у синьо-жовтих тонах – фото  - today.ua

Наші співвітчизники пишаються своїми національними символами. У період війни з рашистами прапори видно по всій країні. На українських полях удалося вивести особливий продукт. Кукурудза має незвичайний вигляд. Її зерна не просто жовті, а поєднуються із синіми.

Унікальна патріотична кукурудза: в Україні з'явилися качани у синьо-жовтих тонах – фото Михайло Нагорняк, який очолює компанію "Мнагор", розповів про новинку. Його підприємство вже близько 20 років проводить селекцію нових сортів.

"Серед полів компанії є унікальна ділянка. Саме там у нас росте Ukrainian Corn ("Українська кукурудза")… Це кукурудза дуже специфічна. Вона має кольори нашого прапора: жовті та сині зерна на качані", - зазначив Нагорняк.

Аграрій зізнався, що має мрію – щоб вся кукурудза з жовто-синіми кольорами у світі називалася Ukrainian Corn.

Унікальна патріотична кукурудза: в Україні з'явилися качани у синьо-жовтих тонах – фото Михайло додав, що новий сорт – "суперсолодкий". На даний момент у світі всього чотири качани "Української кукурудзи".

Нагадаємо, як правильно варити кукурудзу, щоб вона була смачною, як на морі.

ДЖЕРЕЛОeast-fruit.com