В Україні у вихідні потеплішає до +15 градусів: синоптик повідомила, скільки триватиме така погода

В Україні майбутні вихідні 1-2 квітня очікується потепління до +15 градусів. Синоптик Наталя Діденко повідомила, скільки триватиме така весняна погода.

В Україні у вихідні потеплішає до +15 градусів: синоптик повідомила, скільки триватиме така погода - today.ua

Початок наступного місяця ознаменується потеплінням. За даними метеоролога Наталі Діденко, у суботу, 1 квітня, в більшості регіонів країни стовпчик термометра покаже +10...+15 градусів. У Закарпатській області та на півдні очікується до +16 градусів.

У східних регіонах буде прохолодніше. Повітря прогріється максимум до +5...+9 градусів. Можливі пориви південного вітру до штормових позначок 15-20 м/с.

У суботу, 1 квітня, у північних та західних областях пройдуть дощі. Опади очікуються також у Вінницькій та Одеській областях.

Діденко спрогнозувала потепління у Києві – до +15 градусів протягом усього першого дня квітня. У другій половині дня погода зіпсується та місцями пройдуть дощі.

Колеги Наталі повідомили, що у неділю, 2 квітня, у всіх областях України пройдуть дощі. Температура повітря коливатиметься в діапазоні +10…+12 градусів. Мінімальні позначки стовпчиків термометра зафіксують у західному регіоні країни на рівні +5…+7 градусів.

В Україні у вихідні потеплішає до +15 градусів: синоптик повідомила, скільки триватиме така погода

Якою буде погода в Україні наступного тижня

З понеділка на більшій частині території України знову похолодає. У деяких регіонах можливий сніг, а на сході буде тепло.

"А враховуючи, що міська влада натякає про відключення опалення з початку квітня, то в квартирах може бути дуже холодно. Погодуйте поза нормою кішок. Візьміть це до уваги! Однак, які б там не були підліткові весняні "вимахування", квітень, найніжніший і найоптимістичніший місяць року вже йде до нас!" - з гумором зазначила синоптик Наталя Діденко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, якою очікується погода в Україні на Великдень.