Війна може тривати 4 роки: карпатська мольфарка зробила невтішне передбачення

Понад чотири місяці триває російське вторгнення на територію України. Українські воїни дають гідну відсіч і довели усьому світу, що українці найсильніша нація, і ніхто просто так не може прийти та забрати нашу свободу та незалежність. Однак, за словами карпатської мольфарки, ця боротьба може тривати аж чотири роки.

Війна може тривати 4 роки: карпатська мольфарка зробила невтішне передбачення - today.ua

Магдалена Мочіовскі, учасниця секретного «батальйону 14», зазначила, що війна в Україні може тривати 4 роки, 4 місяці та 4 дні.

"З першого дня мені йшло чотири рядки: чотири тижні, чотири місяці, і в жодному разі я не хочу, щоб ця війна затягнулася на 4 роки. Тому в міру своїх можливостей робитимемо все для того, щоб цього не сталося", - заявляє мольфарка.

За словами Магдалени Мочіовські, активна фаза війни завершиться ближче до осені, і вона впевнена, що українцям вдасться повернути всі окуповані території, включаючи Донбас і Кримський півострів. Війна може тривати 4 роки: карпатська мольфарка зробила невтішне передбачення

"Щодо того, наскільки війна може затягнутися, що нас чекає, який хід війни ми передбачимо, тут я говоритиму суто за себе. Ми не можемо програти в цій війні. У цій війні за нами перемога, бо українська нація дуже сильна духом. Ми дуже сильний народ. І ми душу і тіло покладемо для того, щоб здобути перемогу. Я всіх можу переконати, що перемога буде за нами", - каже карпатська мольфарка.

Магдалена Мочіовскі впевнена, що зрештою Путін сяде за стіл переговорів і йому доведеться погодитись на наші умови. І цього проситиме вже не весь світ, а сам російський диктатор.

Нагадаємо, екстрасенс розповів, як відповідати росіянам, які радіють загибелі українців: не проклинайте Путіна.