Смажена картопля: секрети ідеальної страви зі хрусткою скоринкою

Автор: Леся Ловіцька

Смажена картопля тільки на перший погляд здається найпростішою стравою. Потрібно щоб вона була хрумкою, але не пересушеною, і м'якою всередині, але не тушкованою. Досвідчені кухарі розкрили секрети ідеальної страви на обід чи вечерю.

Смажена картопля: секрети ідеальної страви зі хрусткою скоринкою - today.ua

Смажена картопля вийде смачною, якщо використати певні кулінарні хитрощі. Насамперед потрібно подбати про те, щоб овочі були порізані однаковими шматочками. Це можуть бути слайси або соломка - як вам більше подобається. Якщо знехтувати цим правилом, якісь частини картоплі підгорять, інші можуть залишитися сирими.

Картоплю після нарізки необхідно добре промити і залишити в мисці з холодною водою на 15 хвилин. Потім просушіть її паперовими рушниками. Таким чином можна позбутися зайвого крохмалю – і коренеплоди не прилипнуть до сковорідки під час смаження.

Смажити картоплю потрібно на добре розігрітій сковороді з великою кількістю олії. Потрібно вибирати саме рафіноване, щоб утворювалося менше шкідливих речовин. Можна додати трохи сала - звичайного або підчеревка. А ось вершкове масло може призвести до того, що продукт підгорить.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Учені фіксують масове просідання поверхні землі у різних регіонах планети: які країни підуть під воду

Пентагон розкрив номенклатуру першого пакету військової допомоги Україні: чи дадуть ATACMS

Смажена картопля: секрети ідеальної страви зі хрусткою скоринкою Солити та перчити картоплю потрібно наприкінці приготування. Інакше вона стане надто м'якою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

І найважливіше – у процесі смаження не можна накривати сковороду кришкою. Якщо накрити – зайва волога не випарується і овочі стануть варено-тушкованими, а не смаженими.

Нагадаємо, як приготувати картоплю по-уланівськи – оригінальний рецепт вигадала господиня із Вінницької області Глафіра Дорош.