Гороскоп на 23 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, сприятливий для нехитрих домашніх справ і налагодження відносин із близькими

Гороскоп на суботу, 23 січня 2021 року, обіцяє день, в якому багатьом може знадобитися допомога друзів. Добре, якщо у вас є такі люди, на яких ви можете покластися, як на самих себе. Сьогодні було би непогано зайнятися перестановкою в будинку, якщо ви таку плануєте.

Гороскоп на 23 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, сприятливий для нехитрих домашніх справ і налагодження відносин із близькими - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам краще відкласти всі важливі справи і зайнятися чимось другорядним. Сьогодні у вас - не найкращий день для вирішення важливих питань.

Телець

Тельцям бажано не позичати сьогодні ні в кого грошей. Все, що позичено в цей день, вам буде важко повернути.

Близнюки

У Близнюків сьогоднішній день буде сповнений несподіваних і приємних дрібниць. У вас буде можливість розслабитися і насолодитися вихідним днем.

Рак

Гороскоп на 23 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, сприятливий для нехитрих домашніх справ і налагодження відносин із близькими Раків буде супроводжувати фінансова удача. Взагалі зірки обіцяють цьому знаку Зодіаку вигідне вкладення грошей або початок перспективної справи.

Лев

На Левів сьогодні чекає дуже непередбачуваний день. Все буде залежати від ваших рішень: ви можете опинитися або на гребені успіху, або залишитися на колишніх позиціях. Втім, і великих провалів у вас на цей день не передбачається.

Діва

Дівам випаде сьогодні день, який багато що може змінити у вашій долі. Астролог радить вам не сидіти вдома і бути більш активними у втіленні задуманого.

Терези

Терезам сьогодні слід бути обережнішими з пропозиціями від людей, яких ви погано знаєте. У них може ховатися підступ. Тому краще відмовитися від сумнівних пропозицій, навіть якщо вони вам здаються спокусливими.

Скорпіон

Скорпіонам астролог радить присвятити цей день позбавленню від усього непотрібного: старих речей, відносин, що вичерпалися, і бажань, які не принесли вам нічого, крім душевних мук.

Стрілець

У Стрільців сьогодні сприятливий день для нових починань. Зірки будуть допомагати вашому знаку Зодіаку. Тому сміливіше беріться за втілення задуманого.

Козеріг

Гороскоп на 23 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, сприятливий для нехитрих домашніх справ і налагодження відносин із близькими Козероги будуть сьогодні надзвичайно щасливі на любовному терені. Ви зможете, нарешті, звернути на себе увагу того, про кого раніше могли лише мріяти. Сміливіше йдіть до своєї мети.

Водолій

Водоліям слід сьогодні зайнятися завершенням розпочатих справ. Вони сильно гальмують вас. Ви могли б уже приступити до втілення нових планів, але поки старі не втілені, нічого не вийде.

Риби

Риби можуть сьогодні звалити на себе занадто багато справ. Віддайте частину того, що намітили, іншим людям, бо ви ризикуєте потрапити під лавину невиконаних обіцянок і справ.

ДЖЕРЕЛОslovofraza