Гороскоп на 29 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, який прожене геть тривожні думки і дасть простір для доброї надії

Гороскоп на п'ятницю, 29 січня 2021 року, обіцяє хороший день, сприятливий для інтелектуальної праці. Астролог обіцяє всім знакам Зодіаку приплив натхнення і багато сил для нових звершень.

Гороскоп на 29 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, який прожене геть тривожні думки і дасть простір для доброї надії - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни в цей день будуть абсолютно не налаштовані на роботу. Вам захочеться любовних пригод, і ви їх отримаєте. Це зарядить вас позитивною енергією і стане вашим джерелом натхнення надовго.

Телець

У Тельців сьогодні не найсприятливіший день для походів туди, де велелюдно. Вам краще, по можливості, провести цей день вдома і присвятити його нехитрим рутинним справам.

Близнюки

Близнюкам варто замислитись над тим, куди несе їх течія життя. Можливо, те, що сьогодні вам здається заповітною метою, завтра перестане вас цікавити і втратить колишню привабливість.

Рак

Гороскоп на 29 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, який прожене геть тривожні думки і дасть простір для доброї надії Раки будуть намагатися відшукати хоч якийсь вихід із ситуації, в яку самі себе загнали. Вам вдасться знайти прийнятний варіант, однак це коштуватиме вам чималих нервів.

Лев

Леви сьогодні перебуватимуть не в найкращому настрої. Схоже, доля загнала вас у кут, вибратися з якого виявиться непросто. Втім, вам усе вдасться. Правда для цього потрібно чимало вправності.

Діва

Діви останнім часом зазнають фінансових проблем, кінця яким не видно. Можливо, вам не варто нехтувати допомогою друзів, якщо її пропонують.

Терези

Терези сьогодні раптово відчують незрозумілу тугу і почуття безвиході. Для цього немає ніяких очевидних причин. І вже до обіду знайдеться людина, яка розвіє ваш сум, не залишивши від нього і сліду.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні можуть стати жертвою інтриг і пліток. Взагалі сьогодні - не найсприятливіший день для вашого знаку Зодіаку. Можливо, вам доведеться піти на конфлікт, щоби відстояти свої позиції.

Стрілець

Стрільцям сьогодні випаде чимало побутових турбот. Однак це занурення в побут принесе вам невимовне задоволення і змусить згадати, що щастя ховається у милих серцю дрібницях.

Козеріг

Гороскоп на 29 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, який прожене геть тривожні думки і дасть простір для доброї надії Козерогам випадає дуже плідний день, в якому ви зробите для себе чимало корисних відкриттів і, можливо, знайдете нове хобі, яке буде приносити вам неабияке задоволення.

Водолій

Водолії можуть сьогодні кудись запізнитися. Ви, звичайно, спочатку дуже засмутитесь, але згодом з'ясується, що це запізнення було вам на руку.

Риби

Риби сьогодні будуть на підйомі своїх душевних і фізичних сил. Можливо, вам доведеться вирішувати складні завдання, проте всі вони виявляться вам по плечу.

ДЖЕРЕЛОslovofraza