Гороскоп на 4 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба розповів, у кого збудуться мрії, а кому ще потрібно почекати

Гороскоп на понеділок, 4 січня 2021 року, обіцяє багатьом знакам Зодіаку реалізацію їхніх планів і мрій. Втім, казково пощастить не всім. Декому доведеться набратися терпіння, щоби дочекатися, коли настане їхній час.

Гороскоп на 4 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба розповів, у кого збудуться мрії, а кому ще потрібно почекати - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

У Овнів сьогодні буде чудовий настрій, який ніхто і ніщо не зможе їм зіпсувати. Правда, астролог застерігає вас від експериментів з їжею. Від цього у вас можуть виникнути сьогодні проблеми зі шлунком.

Телець

Гороскоп на 4 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба розповів, у кого збудуться мрії, а кому ще потрібно почекати Тельці отримають хорошу звістку, якої вони дуже чекали, і на яку сподівалися. Все вийде так, як ви хотіли. Тому у вас до самого вечора буде гарний настрій.

Близнюки

Близнюки будуть сьогодні повністю поглинені любовними справами. Незважаючи на понеділок і фактично перший робочий день у новому році, вам захочеться гойдатися на хвилях любові і не думати ні про яку роботу.

Рак

Раки сьогодні будуть надзвичайно активні. Особливо після роботи. До настання локдауну вам неодмінно захочеться відвідати якомога більше злачних місць. Остерігайтеся тісних контактів і пам'ятайте про карантинні заходи обережності.

Лев

Левам, незважаючи на минулі вихідні, виявилося мало відпочинку. Ваш організм вимагає ще хоч пару днів. Дозвольте собі трохи розслабитися.

Діва

Діви проведуть вечір після роботи у компанії малознайомих людей. Загалом, буде непогано, однак ви будете почуватися трохи не в своїй тарілці. Це не додасть вам бадьорості.

Терези

Терезам цей день не обіцяє великих і доленосних подій. Однак маленькі життєві радощі зроблять його неповторним і цілком щасливим днем.

Скорпіон

Гороскоп на 4 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба розповів, у кого збудуться мрії, а кому ще потрібно почекати Скорпіони сьогодні будуть змушені займатися тим, що їм не дуже до душі. Однак виконати цю роботу все ж доведеться. Після її завершення побалуйте себе тим, що ви любите.

Стрілець

Стрільців не покидатиме радісний настрій. На перший погляд, для цього не буде ніяких причин. Однак ваша радість буде виткана із десятків приємних дрібниць, можливо, малопомітних навіть для вас.

Козеріг

Козероги почнуть цей понеділок не в найкращому настрої. До обіду хмари у вас в душі розсіються, і почне проглядати  сонце. Однак назвати цей день вдалим для вас все ж не можна.

Водолій

Водолії будуть сповнені неясних підозр і сумнівів. Вам буде здаватися, що близькі люди щось замишляють за вашою спиною. І від цього ви будете відчувати дискомфорт. Тим більше, що незабаром з'ясується, що інтуїція вас не підвела.

Риби

Рибам сьогодні доля відкриє нові можливості. Можливо, вас трохи гальмуватимуть сумніви і страх. Відкиньте все, і сміливо прямуйте туди, куди поведе вас випадок. Іноді така випадковість краще за ретельно обдуману стратегію.

ДЖЕРЕЛОslovofraza