Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, в якому доведеться з'ясовувати стосунки і здійснювати рішучі вчинки

Гороскоп на суботу, 6 лютого 2021 року обіцяє день, в якому не варто розраховувати на чиюсь допомогу. Це аж ніяк не означає, що вам не захочуть допомогти, проте краще вам буде обійтися власними силами.

Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, в якому доведеться з'ясовувати стосунки і здійснювати рішучі вчинки - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, в якому доведеться з'ясовувати стосунки і здійснювати рішучі вчинки Овни відчують гостре бажання відпочити. Звісно, якщо ви офіційно не працюєте, то вам буде просто його втілити. Якщо ж ви працюєте, то доведеться почекати відпустки, або випросити у начальника хоч пару днів відпочинку.

Телець

Тельці останнім часом стали дуже багато працювати. Сьогодні на вас накотить втома від роботи, і з'явиться незнищенне бажання втекти від справ. Приділіть собі хоча би пару годин ввечері.

Близнюки

Близнюки відчують незадоволення тим, як складається їхнє життя. Втім, в особистому житті у вас все непогано, а ось кар'єра стала гальмувати. Візьміть собі за правило підбивати підсумки дня і складати плани на наступний день.

Рак

У Раків сьогодні несподівано може "намалюватися" невелика проблема зі здоров'ям, зокрема, зі шлунком. Вам потрібно впорядкувати свій спосіб життя і харчування.

Лев

Леви можуть стати заручниками своєї тривоги. Можливо, ви стали занадто багато уваги надавати дрібницям. Спробуйте чимось відволіктися і не давати поганим думками себе здолати.

Діва

У Дів сьогодні можливі проблеми і тертя на особистому фронті. Вам доведеться відстоювати своє право на особистий простір, можливо, дорогою ціною. Та якщо ваш партнер не сприймає вас як особистість, то можливо, вам не по дорозі.

Терези

У Терезів сьогодні дуже хороший день. Зірки будуть в усьому допомагати вашому знаку Зодіаку. Вам легко даватимуться справи на роботі і в побуті. Та й в особистих відносинах пануватиме повна гармонія.

Скорпіон

Скорпіони давно вже відчувають дискомфорт на роботі. Швидше за все, справа не в людях, які вас оточують, а в тому, що вам перестало подобатися те, чим ви займаєтеся. Подумайте про зміну роботи.

Стрілець

Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає день, в якому доведеться з'ясовувати стосунки і здійснювати рішучі вчинки Стрільцям сьогодні важко буде втриматися від непотрібної покупки, на яку ви можете витратити чималі кошти. Тому тримайтеся сьогодні від грошей подалі.

Козеріг

Козерогів чекає хороший день, який дасть вам чимало нових знань і навичок. Ви вже накопичили чимало умінь, пора почати їх застосовувати.

Водолій

Водолії будуть заточені сьогодні під творчість. Тому не плануйте собі на цей день якийсь рутини. Ваші думки будуть далекі від приземлених повсякденних справ.

Риби

У Риб є шанс втілити свою давню мрію. Ви підійшли до неї близько, як ніколи. Залишилося простягнути руку їй назустріч - не бійтеся.

ДЖЕРЕЛОslovofraza