Холодна та малосніжна: синоптики дали прогноз погоди на найважчу для України зиму

Автор: Марченко Любов

Синоптики обіцяють українцям холодну зиму 2022/2023. Особливо морозними будуть січень та лютий. А загалом прогноз погоди обіцяє малосніжну зиму із доволі м'яким груднем та жорсткими морозами, які розпочнуться невдовзі після православного Різдва.

Холодна та малосніжна: синоптики дали прогноз погоди на найважчу для України зиму - today.ua

Про те, якою буде зима, повідомляє сайт Wisemeteo.

Наступна зима стане для України найважчою за всю історію її незалежності. Через війну в багатьох містах сильно пошкоджено комунальну інфраструктуру. Там неможливо розпочати опалювальний сезон. Тому прогноз погоди на зиму турбує українців не менше, ніж ситуація на фронті.

Грудень

Перший місяць зими буде досить м'яким з невеликою кількістю опадів і температурними гойдалками. Середньомісячна температура становитиме близько 0 градусів. Перші морози прийдуть незабаром після початку календарної зими, проте надовго не затримаються. Загалом грудень 2022 року буде трохи теплішим, ніж був минулорічний.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)

Конгрес голосуватиме за допомогу Україні та Ізраїлю окремо

Приблизно до 5 грудня може потепліти. Середньодобова температура підніметься до +8 градусів. При цьому снігу буде мало, і до нового року сніговий покрив навряд чи стане товстішим. Холодна та малосніжна: синоптики дали прогноз погоди на найважчу для України зиму

Січень

У січні середня місячна температура знизиться. Вона становитиме приблизно -2 градуси. Проте в окремі періоди може бути дуже холодно. Синоптики прогнозують на перші числа нового року "грудневу погоду" із доволі високою середньодобовою температурою. Відразу після 1 січня може потепліти до +4 градусів. Проте вже невдовзі після православного Різдва температура різко знизиться, і 9 січня похолодає до -9.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому опадів на січень майже не обіцяють. Він буде холодним та малосніжним. Така погода стане випробуванням не лише для людей, а й для озимих культур, які можуть постраждати через відсутність снігового покриву. Холодна та малосніжна: синоптики дали прогноз погоди на найважчу для України зиму

Лютий

Лютий також очікується холодним. Середньомісячна температура останнього місяця календарної зими може виявитися на 2 градуси нижчою за торішню. Рясних опадів також не прогнозують. Холодна та малосніжна: синоптики дали прогноз погоди на найважчу для України зиму Нагадаємо, синоптики розповіли, якою буде погода у вересні.