Як попрасувати одяг, якщо немає світла: п'ять простих способів

Автор: Лобанова Єлизавета

Віялові відключення електроенергії торкнулися вже практично всіх українців. Також громадян просять знизити споживання світла в пікові ранкові та вечірні години. Людям доводиться пристосовуватися до нової реальності. Ми розповімо, як легко попрасувати випраний одяг без праски.

Як попрасувати одяг, якщо немає світла: п'ять простих способів - today.ua

Гарячий душ

Якщо в будинку немає світла, але є гаряча вода, тоді вирівняти пом'ятий одяг можна досить легко. Вам потрібно повісити потрібну річ у ванній кімнаті і включити гарячу воду на кілька хвилин. Пара, що утворюється, легко розгладить одяг. Особливо цей спосіб дієвий для речей із легких натуральних матеріалів.

Оцет

Столовий оцет потрібно змішати з водою у пропорціях 3:1. Потім налийте розчин у розпилювач і побризкайте одяг. В ідеалі, щоб річ висохла на свіжому повітрі, тоді складочки зникнуть.

Вологий рушник

Вирівняти трикотажні речі допоможе вологий рушник. Розкладіть одяг на рівній поверхні, накрийте вологим і добре віджатим рушником, притисніть, намагаючись розгладити пом'яті місця. Не бійтеся натискати на річ. Для цього можна спробувати використовувати качалку для тіста або пляшку з водою.

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

Як попрасувати одяг, якщо немає світла: п'ять простих способів

Каструля

Якщо речі сильно пом'яті, тоді попередні способи ситуацію не врятують. Значить потрібно зробити імпровізовану праску. У металічній каструлі закип'ятіть воду, злийте її, і використовуйте дно каструлі як праску.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Спрей

В інтернеті можна придбати спеціальний спрей для розгладження складок. Це корисна річ, особливо за умов частих відключень електроенергії. Розпорошіть спрей на відстані 25 см від речі і дайте їй висохнути.

Раніше повідомлялося, як зарядити смартфон, коли вдома немає електроенергії.