Китайські розробники заявили про створення батареї, яка функціонуватиме 50 років без підзарядки

Автор: Марченко Любов

Китайський стартап оголосив про створення унікального накопичувального пристрою, який може здійснити революцію у техніці. Інженери з Піднебесної стверджують, що створили батарею, яка здатна працювати в автономному режимі тривалий час. Ядерна батарея без підзарядки може функціонувати 50 років.

Китайські розробники заявили про створення батареї, яка функціонуватиме 50 років без підзарядки - today.ua

Про це повідомляє видання independent.ie.

Створення автономних джерел живлення до різних приладів, які довго не потребуватимуть зарядки – одна з найсміливіших ідей, які сьогодні рухають багатьма винахідниками та інженерами. Адже на сьогодні саме акумулятори є найуразливішим елементом численних девайсів. Саме недовговічність акумуляторних батарей найчастіше стає причиною виходу смартфонів із ладу.

Втім, і смартфон з новою батареєю не зможе працювати в автономному режимі більше кількох днів. Навіть найкращий акумулятор потребуватиме підзарядки. Але - не ядерна батарея, створена китайськими інженерами.

Популярні зараз

У ЗСУ розповіли, на яких напрямках окупанти готуються до активізації боїв

В Україні посилять підготовку військових льотчиків-курсантів

До пошуку ухилянтів від мобілізації запропонували підключити органи місцевого самоврядування та ОВА

МОЗ створить в Україні центри медицини болю

Китайські розробники заявили про створення батареї, яка функціонуватиме 50 років без підзарядки

"Крихітна ядерна батарея (розміром менша за монетку, - авт.) виробляє енергію протягом 50 років без необхідності підзарядки", - стверджують розробники.

З такою батареєю смартфони зможуть працювати без підзарядки "усе життя", дрони літатимуть вічно, кардіостимулятори, штучні серця, слухові апарати та багато інших медичних приладів також не потребуватимуть заміни.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наразі ноу-хау знаходиться на стадії пілотних випробувань. Однак автори винаходу впевнені, що незабаром почнеться серійне виробництво їхнього дітища.

Нагадаємо, компанія Neuralink, що належить Ілону Маску, розробила мозковий імплант, який може значно покращити якість життя для людей із багатьма серйозними захворюваннями.

Головне