Названий найпростіший спосіб очищення розпилювача для душу від вапняного нальоту

Автор: Марченко Любов

Розпилювач для душу можна легко почистити за допомогою простого домашнього засобу. Це не вимагатиме ані зайвої витрати грошей, ані тривалого часу, ані надмірних зусиль. Ефективної очистки розпилювача можна досягти при використанні простого столового оцту.

Названий найпростіший спосіб очищення розпилювача для душу від вапняного нальоту - today.ua

Про те, як ефективно та без зайвих зусиль очистити розпилювач для душу від вапняного нальоту, розповіло видання express.

Змішувачі для душу, розпилювачі та водопровідні крани радують погляд покупця, поки вони виставлені на прилавку в магазині. Хромована поверхня виблискує наче дзеркало, і, здається, що такою сантехніка залишатиметься завжди. Однак минає зовсім небагато часу, і поверхня кранів тьмяніє. А розпилювач на змішувачі забивається вапняним нальотом, і натиск у ньому слабшає. Таким чином, замість повноцінного душу отримуємо душ-каліку з кількома робочими отворамиі, через які ледь просочуються слабкі струмені води. Звичайно, розпилювач можна і потрібно чистити механічним способом. Однак заняття це клопітне і не завжди приносить стовідсотковий результат. А тим часом, усе можна зробити легко та ефективно.

Названий найпростіший спосіб очищення розпилювача для душу від вапняного нальоту

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Очистити розпилювач для душу можна лише за пару кроків

Рясно побризкайте розпилювач оцтом і після цього оберніть його поліетиленовим пакетом. При цьому пакет потрібно зафіксувати стяжкою, щоби він не сповзав із розпилювача.

Ще ефективніше налити в невеликий пакет оцту і занурити в нього розпилювач повністю, а потім міцно зафіксувати пакет на лійці.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У такому зануреному стані залишаємо розпилювач на ніч. А вранці нам лише залишиться злегка пройтися по розпилювачу щіткою (можна старою зубною). За ніч оцет прибере весь вапняний наліт. Напір води в душі знову зросте, а сам розпилювач засяє як новенький. Мийтеся від душі!

Нагадаємо, стало відомо, навіщо досвідчені господині додають оцет та сіль у пральну машину.