Виїзд чоловіків за кордон пропонують заборонити/обмежити ще на кілька років після війни. Як варіант, пропонується три роки. При цьому є надія, що примусово залишені в країні чоловіки осядуть і вгамуються. А їхні дружини, які з нетерпінням чекають на чоловіків за кордоном і вже придивились їм там роботу, будуть змушені повернутися на батьківщину.
Такий пост опублікував у Facebook колишній радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко. Ця публікація, мабуть, несподівано і для самого автора, стала топовою темою для обговорення в українському сегменті Мережі, навіть затьмаривши ще один топ – зміну щита у Батьківщини-матері.
"Я впевнений, що навіть після війни потрібно продовжити заборону виїзду чоловікам за кордон ще, як мінімум, на 3 роки. Інакше ми просто не збережемося як нація", – пояснює свою позицію автор публікації.
Втім, далеко не всі українці погоджуються з такою позицією Вадима Денисенка. За лічені хвилини вони обрушили на автора шквал критики. Найпопулярніші зауваження стосувалися прав людини.
А як же ЄС, який уже ось-ось готовий нам відчинити свої двері (так каже наша влада)? Адже там кожен член Євросоюзу може вільно пересуватися містами і селами старенької Європи. І тут Україна – зі своїм кріпацтвом. Втім, автор жодного слова про ЄС не згадує. Може просто знає більше, ніж середньостатистичний українець.
Після того, як на автора обрушили кілька цебер критики, і як від нього поспішно відхрестилося МВС, заявивши, що радник колишній, а не теперішній, Вадим Денисенко вибухнув новою публікацією.
"Давайте чесно скажемо собі, якщо не буде таких обмежень, у найкращому разі протягом наступного десятиліття сюди буде завезено 2-3 млн. жителів Азії. Тобто, мінімум, 7-8% населення України будуть вихідцями з тих широт, а за 20 років усі 15-17%. Про права людини, які почали активно обговорювати, я чув і тоді, коли нинішню заборону було введено. Ми повинні просто відповісти на одне запитання: ми за права людини чи за збереження нації", - недвозначно роз'яснив свою позицію колишній радник.
Мабуть, так і до примусових шлюбів рукою подати. Отже, ніяк не можна випускати з України "вітчизняного виробника". Можна буде виїжджати лише хворим та відрядженим. Одним – на лікування, іншим – нести український генофонд в європейські маси. Ну і, очевидно, має бути загін обраних, які просто "мають право". Ймовірно, до останніх можна віднести і повнолітнього сина автора публікації, який нині активно подорожує за кордоном і займається блогерством собі на втіху. Інформацію про хлопця оперативно розкопали та опублікували в одному з Telegram-каналів.
Нагадаємо, в Україні продовжується загальна мобілізація. І вже цього серпня військкомати погрожують надіслати повістки навіть чоловікам, обмежено придатним до військової служби.