Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді

Автор: Ольга Березовська

Жінки досить часто прощають чоловіків за їхні слова та вчинки. Але все ж таки є речі, які особливо ранять представниць прекрасної статі. Іноді навіть більше, ніж зрада. Психологи назвали речі, які жодна жінка не готова пробачити своєму партнерові.

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді - today.ua

Порівняння з кимось

Жінки дуже болісно сприймають порівняння з кимось: чи то колишня кохана, подруга, колега чи сусідка знизу. Якщо чоловік постійно говоритиме своїй дамі про те, що у когось щось виходить краще, то вона довго терпіти не буде. Одного разу її терпіння закінчиться, і вона просто піде або це стане причиною великого скандалу.

Байдужість

Навіть найскромніший і стриманіший чоловік виявляє емоції, якщо він закоханий у жінку. Вони роблять приємні сюрпризи, приносять квіти, готують сніданки чи просто постійно хвалять кохану. І якщо на початку стосунків багато представників сильної статі роблять це, щоб завоювати серце жінки, то з часом вони забувають про прояв почуттів.

І якщо раптом жінка помітить байдужість до неї самої, її настрою, проблем і радощів, то для неї це стане серйозною причиною для розриву. Зрада, критика, забудькуватість - жінки можуть пробачити багато, але не байдужість.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді

Перекладання провини

Часто чоловіки вимовляють фрази на кшталт "це ти винна", "це ти переклала мої речі" і так далі. Вони готові звинувачувати жінку багато в чому, не помічаючи своїх недоліків. Більшість представниць прекрасної статі можуть довго це терпіти, але одного разу такі заяви можуть стати причиною розлучення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Неповагу

Є категорія чоловіків, які не поважають протилежну стать. Вони вважають, що жінка створена лише для того, щоб готувати їжу, прибирати в будинку, народжувати дітей та виконувати чоловічі забаганки. Мало того, вони не приховують своїх переконань і забороняють другій половинці самореалізовуватися та розвиватися. Ось такого ставлення до себе не потерпить жодна жінка, що поважає себе. Неповага - це річ, яку жінка точно не пробачить.

Нагадаємо, психологи також розповіли, чому чоловіки перестають робити подарунки своїм жінкам.