Швидкий тест на характер: про особистість людини може розповісти форма нігтів

Автор: Ольга Березовська

Багато речей можуть розповісти про характер людини, навіть якщо вона сама мовчатиме. Наприклад, форма нігтів із точністю майже 100 відсотків опише деякі особливості особистості.

Швидкий тест на характер: про особистість людини може розповісти форма нігтів - today.ua

Не вірите? Спробуйте пройти простий та швидкий візуальний тест. Все, що потрібно зробити, це подивитися на картинку і знайти ту форму нігтів, яка вам більше до вподоби. А опис вашого вибору шукайте нижче.

Швидкий тест на характер: про особистість людини може розповісти форма нігтів

Квадратна форма

Ця форма нігтів говорить про те, що ви – дуже рішуча, практична і ґрунтовна людина, яка дуже уважна до деталей. Ви вмієте цінувати порядок та знаєте як підвищити власну ефективність. Часто у вас виникають ознаки перфекціоніста, який хоче бути ідеальним у всьому, і дуже пишається своїми досягненнями.

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Гостра форма

Люди, які обирають таку форму нігтів, дуже пристрасні та сміливі. Це творчі особи, які мають розвинену уяву, артистизм і талант до самовираження. Вони дуже люблять все незвичайне та нестандартне, тому завжди шукають натхнення та нові враження там, де інші б не стали.

Мигдалеподібна форма

Таку форму найчастіше обирають урівноважені та творчі особи. Вони вміють балансувати між інтуїцією та логікою, а також поєднувати творчість та практичність. Такі люди стають відмінними посередниками та переговорниками, які вміють знаходити спільну мову з усіма та залагоджувати навіть найбурхливіші конфлікти.

Швидкий тест на характер: про особистість людини може розповісти форма нігтів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

М'який квадрат

Ця форма нігтів зазвичай подобається амбітним і наполегливим людям, які легко пристосовуються у будь-яких умовах. Вони відрізняються від інших універсальністю та здатністю чудово почуватися у різних життєвих ситуаціях. Це відкриті особи з легкою вдачею, яка приваблює оточуючих.

А раніше ми ділилися психологічним тестом визначення сильних сторін особистості.