Володимир та Олена Зеленські відвідали Нормандію, щоб взяти участь у низці важливих заходів. Перша леді України змінила два стильні та трендові образи під час поїздки.
![Символічна брошка та комір Аскот: Олена Зеленська показала новий стильний образ у Франції Символічна брошка та комір Аскот: Олена Зеленська показала новий стильний образ у Франції - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2024/06/55_main-v1700564490-768x576.jpg)
6 червня у Нормандії відзначався День Д. Так військові називають дату початку операції, в рамках якої за часів Другої світової війни союзники здійснили висадку на окуповане узбережжя Нормандії. На честь цього дня у Франції організували масштабне свято, на яке приїхали важливі гості з різних країн світу.
Серед них були Володимир та Олена Зеленські. Президент та перша леді України зустрілися зі своїми французькими колегами, монаршими особами та президентами США, Польщі, Чехії та інших держав.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Посмотреть эту публикацию в InstagramГлава української держави для урочистого заходу обрав свій традиційний під час війни образ – штани кольору хакі та чорний світшот із зображенням герба України. Олена ж продемонструвала одразу два стильні вбрання. З літака вона вийшла в чорному жакеті та штанах трендового фасону того ж кольору. Образ перша леді доповнила темною футболкою та лаковими лоферами.
А для свята Зеленська обрала інший образ. На публіці дружина президента з'явилася в чорному брючному костюмі, що складається з піджака і брюк-кльош зі "стрілками". Олена доповнила вбрання туфлями з гострим носком, поясом, блузою з коміром Аскот та брошкою у вигляді глечика-півника від українського бренду GUNIA Project.
Ця прикраса має особливий сенс, оскільки його творців надихнула історія глечика у формі півня, який уцілів після влучання російської ракети у житловий будинок у смт Бородянка в Київській області. Він став своєрідним символом стійкості українського народу.
Посмотреть эту публикацию в InstagramПідпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:Нагадаємо, раніше Олена Зеленська виступила перед іноземними журналістами у костюмі ефектного відтінку.