Скандалістки та самітниці: дві найгірші дружини за знаком Зодіаку

Автор: Анастасия Березовская

Одна – холодна як лід, друга – запальна та гаряча скандалістка. Астрологи назвали два знаки Зодіаку, під якими народжуються найгірші дружини, які перетворять життя чоловіка на складне випробування з перешкодами.

Скандалістки та самітниці: дві найгірші дружини за знаком Зодіаку - today.ua

Найгірші дружини за знаком Зодіаку

Тілець

Народжені під цим знаком жінки досить запальні, ревниві. Вони можуть влаштувати скандал через нічого, часто дують губи, влаштовують сварки та ревнують. Жінка-Тілець дуже любить витрачати гроші, що зобов'язує її партнера заробляти якнайбільше, а вдається це не багатьом. Чоловікові поруч із такою жінкою доведеться сховати своє его якнайдалі, адже доведеться беззаперечно виконувати все, що їй захочеться. Якщо ж комусь вдасться утихомирити жінку-Тільця, то на них чекають прекрасні та пристрасні стосунки.

Скандалістки та самітниці: дві найгірші дружини за знаком Зодіаку

Популярні зараз

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

У піджаку “навпаки“: Олена Зеленська вийшла в світ у цікавому образі

В Україні з 1 січня зростуть виплати на дітей: стали відомі нові суми

В Україні вже із січня очікують затримки пенсій і соцвиплат

Скорпіон

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Представниці цього знаку Зодіаку не звикли ділитися наболілим. Вони не обговорюють проблеми, закриваються у собі, довго носять образи та тихо ненавидять. Через недомовки, поганий настрій та закритість може з'явитися недовіра, яка перетече у скандали. Процес приручення може бути довгим, але якщо чоловікові вдасться домогтися прихильності та довіри жінки-Скорпіона, то нагорода викличе захоплення.

Нагадаємо, названо трьох найсильніших жінок за знаком Зодіаку, які можуть абсолютно все.