Якщо ви втратили свій девайс, то, перш за все, слід подбати про блокування вкраденого або загубленого смартфона. Це можна зробити віддалено, але для цього вам знадобиться допомога вашого мобільного оператора.
Втрата смартфона – неприємна річ. Адже деякі девайси коштують дуже дорого. А дехто взагалі бере їх у кредит і потім виплачує їхню вартість упродовж кількох місяців. Однак іще більша прикрість – втратити гроші на своїх рахунках через доступ, який отримає той, кому дістався ваш смартфон. Отже найперше, що слід зробити, якщо девайс втрачено, це його заблокувати.
Як здійснити блокування вкраденого смартфона: алгоритм дій
Перш за все, слід знати, що процесу блокування має передувати звернення до поліції. Поки ви не заявили в поліцію про втрату смартфона, ніхто його не блокуватиме.
Після того слід зателефонувати до свого оператора зв'язку та повідомити про втрату смартфона і попросити якомога швидше його заблокувати. Якщо цього вчасно не зробити, то викрадач зможе використати ваш девайс на повну котушку. Наприклад здійснити з нього кілька дорогих дзвінків, або ще гірше – увійти до ваших банківських додатків і викрасти ваші заощадження.
Популярні зараз
Зеленському сподобалася пропозиція Макрона щодо присутності іноземних військ в Україні
Українські банки планують посилити обмеження переказів з картки на картку
Держстат повідомив, хто з українців отримує найвищі зарплати
В Україні почали офіційно обговорювати реформу пенсійної системи
Зателефонувавши до свого мобільного оператора, попросіть його повідомити вам ідентифікаційний номер вашого смартфона (IMEI). Цей номер слід передати поліцейським.
Можна також виявити локацію, в якій наразі перебуває втрачений вами девайс. Для цього слід застосувати одну з таких функцій:
- "Знайти iPhone";
- "Знайти мій пристрій" (Android);
- SmartThings Find (Samsung Galaxy).
З допомогою цих функцій ви зможете побачити місце на карті, в якому зараз знаходиться ваш смартфон. Також за допомогою функції "Знайти" можна заблокувати смартфон, використавши PIN-код.
І якщо надії на повернення смартфона немає, то обов'язково дистанційно видаліть із нього усі ваші дані, яким небажано потрапляти у сторонні руки.
Нагадаємо, спеціалісти також назвали грубі помилки при зарядці смартфона. Чого не слід робити, щоб продовжити життя батареї.