Стоматологи розповіли, коли краще чистити зуби – до чи після сніданку

Автор: Ольга Березовська

Про те, що чистити зуби потрібно двічі на день, знають усі люди. А ось коли саме це робити – питання, на яке відповідь навряд чи дасть звичайна людина. Але стоматологи достеменно знають її. І вони розповіли, коли краще братися за зубну щітку – до сніданку чи після нього.

Стоматологи розповіли, коли краще чистити зуби – до чи після сніданку - today.ua

Якісна гігієна ротової порожнини – це запорука міцних і здорових зубів. При цьому важливо також враховувати час, коли варто чистити зуби, щоб прибрати шкідливі бактерії і не нашкодити емалі. У виданні Healthline ознайомилися з низкою досліджень дантистів та розповіли про ранковий догляд за зубами.

Американська стоматологічна асоціація зазначає, що найкраще чистити зуби перед тим, як сідати снідати. Звичайно, краще витримати якийсь час між цими двома заняттями, щоб не відчувати присмаку зубної пасти разом із їжею.

Стоматологи розповіли, коли краще чистити зуби – до чи після сніданку

Популярні зараз

В українців, незважаючи на війну, забиратимуть житло через комунальні борги: хто має бути готовим до цього

Через дефіцит електроенергії українські школи переводять на новий формат навчання, - Міносвіти

Літнім українцям дали 10 днів для оновлення даних у ПФУ: декому можуть припинити виплату пенсії

У Чернігові суд зобов'язав пенсіонерку повернути державі 63 тисячі гривень: названо причину

Як зазначають стоматологи, під час сну у роті людини активно розмножуються бактерії, що викликають зубний наліт. Саме тому вранці люди стикаються з неприємним присмаком чи запахом із рота. І якщо чистити зуби відразу після пробудження, то таким чином можна позбавитися цих шкідливих мікроорганізмів і покрити емаль захисним бар'єром.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, чистка зубів вранці запускає вироблення слини, яка допомагає у травленні, розщеплюючи шматочки їжі ще до того, як вони потрапляють у шлунок.

Пропонуємо також дізнатися про метод миття голови "пре-пу", який робить тонке волосся більш пишним.