Стрижка градуйований боб стане трендом весни 2024 року: як виглядає модна зачіска

Автор: Леся Ловіцька

Градуйований боб - модна стрижка, яку все частіше запитують у салонах краси жінки. А все тому, що вона приховує недоліки, підкреслює переваги, а головне - має омолоджуючий ефект. Така зачіска стане справжнім трендом навесні 2024 року.

Стрижка градуйований боб стане трендом весни 2024 року: як виглядає модна зачіска - today.ua

Стилісти звернули увагу жінок на градуйований боб, який передбачає об'єм та багатошаровість. Пасма по всій голові стрижуть так, щоб вони мали різну довжину. Стрижка візуально відвертає увагу від недоліків шкіри обличчя, підкреслює очі та надає жінці впевненості.

Градуювання - ідеальне рішення для пошкоджених локонів. Завдяки майстерній роботі майстра вдається позбутися відсічених і ламких кінчиків волосся.

У такому бобі завжди висока лінія потилиці та подовжені пасма біля обличчя. Максимальний об'єм та легкість – ось її відмінні риси.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Якщо волосся дуже тонке і рідке, можна вистригти на маківці драбинку, а загальна довжина при цьому буде короткою, щоб не акцентувати на недостатній густоті шевелюри.

Стрижка градуйований боб стане трендом весни 2024 року: як виглядає модна зачіска

Якщо волосся в'ється, можна відмовитися від градуювання. Воно буде об'ємним і без нього – за рахунок різної довжини пасм.

Стрижка градуйований боб стане трендом весни 2024 року: як виглядає модна зачіска

Переваги стрижки

Головні плюси зачіски – вона має чудовий вигляд навіть без укладання, волосся саме набуває потрібної форми. Градуйований боб робить овал обличчя чіткішим, приховує широкі вилиці та дозволяє "прибрати" вік. Стрижка відволікає увагу від великого підборіддя чи носа.

Стрижка градуйований боб стане трендом весни 2024 року: як виглядає модна зачіска

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У цій зачісці є один нюанс - жінкам старше 40 років краще робити чубок - асиметричний або з укладанням по діагоналі. Таким чином можна приховати зморшки на лобі, а також зробити обличчя більш привабливим та цікавим.

Нагадаємо про дві ідеальні стрижки для жінок з повними обличчями: ці зачіски приховують щоки й омолоджують.