Стрижка pencil – тренд весни 2024: як виглядає наймодніша зачіска нового сезону

Автор: Леся Ловіцька

Стрижка pencil (олівець) потрапила у тренди майбутньої весни 2024 року. Це ультрамодна зачіска, яка збільшує об'єм тонкого волосся, а також візуально робить риси обличчя миловиднішими.

Стрижка pencil – тренд весни 2024: як виглядає наймодніша зачіска нового сезону - today.ua

Весна – чудовий час для зміни образу. Ми відмовляємось від головних уборів та демонструємо нові укладання. Зверніть увагу на стрижку олівець, яка має спільні риси з Wolf cut (Вовчою стрижкою). Спільне – у шарах, проте у цій зачісці немає таких різких переходів. Волосся не повинно бути довгим – максимум до рівня плечей.

Олівець також нагадує шеггі, але має густіші шари, без істотних перепадів довжини. Верхня частина волосся плавно переходить у нижню. Стрижка pencil завдяки каскаду візуально збільшує кількість волосся, воно здається більш пишним і сильним. Якщо потрібен саме такий ефект, сміливо просіть стиліста почаклувати над вашим волоссям.

"Олівець" добре виглядає як на прямому, так і на кучерявому волоссі. Завдяки градуюванню пасма будуть чіткішими, а загальний образ – цікавішим.

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Рencil можна носити як з чубчиком, і без нього. Проділ підійде прямий та бічний – чітких правил немає, є місце для експериментів.

Стрижка pencil – тренд весни 2024: як виглядає наймодніша зачіска нового сезону

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначена зачіска обов'язково потребує укладання – використовуйте засіб для збільшення об'єму на корені, а також спрей для створення структури по всій довжині. Сушіть волосся феном при низькій температурі, піднімаючи локони. Це можна зробити як гребінцем, так і просто пальцями.

Нагадаємо про стрижку "Моб", яка ідеально підходить тонкому волоссю - зачіска має омолоджуючий ефект.