Стрижка “кобра“ - найпопулярніша зачіска для довгого волосся на осінь 2022

Трендова стрижка "кобра", яка стала вірусною в TikTok, опинилася серед трендових зачісок цієї осені. Якщо у вас довге та густе волосся, яке ви не хочете коротко відрізати, то ця зачіска саме для вас.

Стрижка “кобра“ - найпопулярніша зачіска для довгого волосся на осінь 2022 - today.ua

Багатьом дівчатам із довгим волоссям набридає ходити з однією і тою самою зачіскою, а стригти класичний каскад або драбинку вони, наприклад, вже не хочуть. Є вихід, і для цього не доведеться розлучатися із довжиною волосся. 

Нова стрижка "кобра" набрала популярність завдяки стилісту по волоссю Нунціо Савіано, який опублікував відео у TikTok, як він робить цю зачіску своїй клієнтці. Відео набрало рекордну кількість переглядів і поширень, і жінки у всьому світі почали тестувати на собі нову зачіску. 

Стрижка “кобра“ - найпопулярніша зачіска для довгого волосся на осінь 2022

Фактично, "кобра" – це різновид каскаду, що чимось нагадує ще стрижку-"метелика", проте тут переходи між шарами волосся більш плавні.

Спочатку майстер робить косий зріз на передній частині волосся, щоб біля обличчя волосся вийшло довжиною до підборіддя, а далі по діагональній лінії довжина збільшуватиметься. Далі додаються плавні шари по всій довжині волосся: вони мають бути майже непомітні з першого погляду. Після цієї стрижки волосся стає більш легким і об’ємним, і що найважливіше - повністю зберігає свою довжину.

Стрижка “кобра“ - найпопулярніша зачіска для довгого волосся на осінь 2022

Після стрижки волосся укладається великими локонами, які здалися Нунціо схожими на маленьких змій — тому він дав своєму творінню назву "кобра".

Ця зачіска підійде як власницям густого і важкого волосся, так і більше тонкого. Головне, що вона у будь-якому випадку освіжить вашу зовнішність.

Раніше повідомлялося, яка трендова зачіска для короткого волосся буде на піку популярности восени 2022.

ДЖЕРЕЛОprostoway.com