Стилісти назвали три фасони джинсів на літо, які візуально подовжують ноги

Джинси - універсальний одяг, який є в гардеробі кожної жінки. Стилісти назвали моделі джинсів, які перебувають на піку моди цього літа. У них вам не лише буде не жарко, а ще й вони скоригують вашу фігуру. Якщо хочете візуально подовжити ноги, зверніть увагу на три основні моделі джинсів.

Стилісти назвали три фасони джинсів на літо, які візуально подовжують ноги - today.ua

Джинси-буткати

Ця модель джинсів підійде під будь-який тип фігури. Буткати візуально подовжать ноги та підкреслять лінію талії. Візуально такі джинси виглядають як кліш, тобто починають розширюватися від коліна. При цьому в стегнах вони обтягують не сильно. У таких джинсах почуваєшся комфортно. Вертикальні лінії додатково "тягнуть" силует вгору, а на додачу з підборами ваші ноги візуально виглядатимуть ще довшими і стрункішими.

Стилісти назвали три фасони джинсів на літо, які візуально подовжують ноги

Укорочені джинси

Укорочені моделі джинсів у поєднанні із взуттям на підборах візуально подовжують навіть короткі ноги. Такий фасон акцентує увагу на найхудішій частині ніг - щиколотці. Якщо ваш зріст вище середнього, тоді можете одягати під такі джинси кросівки. Нижчими ви виглядати не будете.Стилісти назвали три фасони джинсів на літо, які візуально подовжують ноги

Прямі джинси

Прямі джинси також дуже добре витягують і візуально подовжують ноги. На відміну від класичних штанів, вони мають перевагу у вигляді завищеної талії. Акцентуючи увагу на талії, ваші ноги в таких джинсах візуально починаються вище, і здаються довшими.

На літо стилісти радять обирати прямі джинси сірих та білих кольорів. Поєднувати їх можна з сорочками, майками, футболками, заправленими усередину, щоб не втрачати лінію талії.

Стилісти назвали три фасони джинсів на літо, які візуально подовжують ноги

Раніше повідомлялося, які моделі джинсів ідеально підходять жінкам старше 40 років.