Свобода дорожча: три жінки по знаку Зодіаку, які не створені для сімейного життя

Одні жінки мріють вдало вийти заміж, народити дітей і не працювати до кінця життя, а інші, навпаки, якнайдовше намагаються залишатися холостячками, при цьому впевнено роблячи кар'єру і самостійно себе фінансово забезпечуючи. Астрологи переконані, що представницям трьох знаків Зодіаку не дано стати хранительками домашнього вогнища, і свобода для них завжди буде важливішою за стосунки.

Свобода дорожча: три жінки по знаку Зодіаку, які не створені для сімейного життя - today.ua

Лев

Жінки-Левиці схильні закохуватися, заводити романи, але емоційні вібрації для них набагато важливіші, ніж самі стосунки. Леви не готові ставити шлюб вище своїх інтересів, або своєї роботи. Якщо їм вдасться знайти чоловіка, який готовий буде піти на те, що дружина практично не займається домашніми справами, зате добре заробляє, тоді сім'я у них може скластися. Проте з такою жінкою буде непросто. Леви потребують постійної похвали та компліментів. Якщо вони не одержують цього у шлюбі, тоді шукатимуть на стороні. Коли Лев відчуває, що він центр світу для своєї другої половинки, його все влаштовує. Часто представниці цього знаку Зодіаку першими стають ініціаторами розлучення. Це відбувається тоді, коли партнер перестає їх носити на руках і захоплюватись їх існуванням.

Скорпіон

Жінки-Скорпіони ще ті фантазерки, хоч на перший погляд і не скажеш. Вони впевнені у собі і завжди знайдуть, як заробити гроші на свої примхи. При цьому вони постійно порівнюють свого партнера з кимось іншим, і звичайно знаходять недоліки. Навіть якщо у такої жінки буде цілком хороший чоловік, їй здаватиметься, що він її недостойний. Часто через це Скорпіони піддаються спокусам, що призводить до розпаду їхнього шлюбу. Від партнерів представниці цього знаку Зодіаку вимагають постійної підтримки. Якщо в них починають сумніватися, чи критикувати їх, це може стати фінальною точкою у відносинах. Жінки-Скорпіони не бояться залишитися одні та розривають стосунки першими.

Свобода дорожча: три жінки по знаку Зодіаку, які не створені для сімейного життя

Водолій

Це один із найбільш волелюбних знаків Зодіаку. Це не означає, що жінки-Водолії гуляють направо й наліво. Зовсім ні. Але при цьому Водолії не терплять контролю, і якщо їхній партнер умовно зв'язує їх по руках та ногах, то тоді бунту на кораблі не уникнути. Незалежність Водоліїв рано чи пізно вийде на перший план. Такі жінки можуть бути хорошим мамами, дисциплінованими господинями, але при цьому для них важливим залишається час, витрачений на себе, свої хобі, своїх друзів та рідних. Якщо представниці цього повітряного знаку Зодіаку починають почуватися ущемленими у шлюбі, то довго не терплять і розривають союз.

Раніше повідомлялося, хто з жінок за знаком Зодіаку зустріне своє кохання вже восени 2022 року.