“Текстурний“ боб – трендова стрижка осені для тих, хто хоче освіжити імідж

Власниці каре цієї осені можуть звернути увагу на трендову зачіску - "текстурний" боб. Цей вид каре ідеально підійде тим, хто хоче надати образу трохи стильної недбалості та освіжити імідж. Стилісти розповіли, які переваги має ця стрижка.

“Текстурний“ боб  – трендова стрижка осені для тих, хто хоче освіжити імідж  - today.ua

Основний акцент у цій зачісці зроблено на текстурі волосся, звідки й назва. Важливу роль грає укладання. Адже недостатньо просто підстригти волосся, його потрібно навчитися правильно укладати. Це не та стрижка, яка не вимагає від своєї власниці жодної участі.

“Текстурний“ боб  – трендова стрижка осені для тих, хто хоче освіжити імідж

Щоб надати волоссю помітнішу текстуру, необхідно спочатку зробити легкий каскад. Він не повинен торкатися верхньої частини волосся і бути зосереджений лише на кінчиках. Це зробить його візуально об'ємнішим і додасть стрижці легкої недбалості. Якщо у вас густе волосся, попросіть майстра додати внутрішні "невидимі" шари. Вони зроблять волосся більш легким і пружним.

"Текстурний" боб можна носити як з чубчиком, так і без - тут все залежить від вашого смаку. Якщо все ж таки вирішите додати чубчик, віддавайте перевагу ультракоротким чубчикам, які також на піку популярності восени 2023 року.

“Текстурний“ боб  – трендова стрижка осені для тих, хто хоче освіжити імідж

Як укладати "текстурний" боб

Переходимо до найцікавішого етапу - укладання. Власницям прямого волосся стане в нагоді засіб для прикореневого об'єму і надання текстури. Просто нанесіть його на вологе волосся і сушіть локони феном, злегка скуйовджуючи пальцями замість того, щоб витягувати за допомогою гребінця чи щітки-браш.

З хвилястим волоссям все ще простіше: на вологе волосся нанесіть засіб для фіксації природних локонів і висушіть його за допомогою фена з дифузором.

Раніше стилісти назвали найпривабливіші стрижки для блондинок, які зараз у тренді.