ТОП-3 натуральних добрив для огірків, які допоможуть зібрати рясний урожай: рецепти

Автор: Ольга Березовська

На жаль, просто посіяти огірки у городі та чекати, коли вони дадуть гарний урожай, не вийде. Городникам потрібно старанно дбати про рослини, щоб вони добре росли та "подарували" безліч плодів. І для цього слід використовувати добрива, які забезпечать огірки поживними речовинами, підвищать імунітет та захистять від різноманітних захворювань.

ТОП-3 натуральних добрив для огірків, які допоможуть зібрати рясний урожай: рецепти - today.ua

Оптимальний варіант добрив – це не куплені у магазині, а зроблені своїми руками. Пропонуємо три рецепти бюджетних домашніх розчинів, які не менш ефективні, ніж покупні.

Горох

У такому добриві міститься кремній, який допомагає огіркам легко адаптуватися до нових умов після пересадки розсади в ґрунт. Він також впливає на кількість та якість урожаю. Але крім кремнію в цьому розчині містяться всі необхідні для рослини амінокислоти.

Отже, як приготувати його. Потрібно залити одну склянку сухого гороху одним літром води та настоювати добу. Після цього розчин розвести 10 літрами води і поливати огірки один раз на тиждень.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Зола

Використання деревної золи – це бюджетний та ефективний спосіб забезпечити огірки поживними речовинами, щоб підтримати імунітет та підвищити врожайність. Лише потрібно одну склянку золи змішати з однією склянкою 9% оцту і настоювати 10 хвилин. Після розбавити 10 літрами води та поливати кущі раз на тиждень – 1 склянка добрива на один кущ.

ТОП-3 натуральних добрив для огірків, які допоможуть зібрати рясний урожай: рецепти

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нашатирний спирт

З нього виходить універсальне азотисте добриво, яке можна доповнити янтарною кислотою (1 г на відро води). Щоб приготувати такий корисний розчин, слід одну столову ложку нашатирного спирту додати у 10 літрів води. Добриво необхідно вносити під коріння огірків не частіше ніж один раз на місяць.

Пропонуємо також кілька рецептів добрива для буряків, які також збільшують урожай.