Три знаки Зодіаку, від яких відвернеться удача наприкінці травня

Автор: Корнєєв Ігор

Астрологи зробили невтішний прогноз для представників трьох знаків Зодіаку. Наприкінці травня удача відвернеться від них.

Три знаки Зодіаку, від яких відвернеться удача наприкінці травня  - today.ua

Панічні атаки, невдачі у справах та розчарування очікують наприкінці травня представників кількох зодіакальних сузір'їв. Астрологи визначили, що особливо складним цей період буде для трьох знаків.

Риби

Рибам астрологи рекомендують не втрачати концентрацію у цей період. Доля може підкинути проблеми, які, на перший погляд, здадуться непереборними.

Представникам цього знака радять не впадати у відчай, а покластися на свої сили та діяти рішуче. У цьому випадку є шанс подолати все.

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

Лев

Леви зазвичай не мають проблем із самооцінкою і завжди впевнені в собі. Однак кінець місяця навіть для них може виявитися непростим випробуванням. Відчуття незахищеності може спровокувати невпевненість та помилкові рішення.

У цей період найкращим варіантом буде відсутність поспішних висновків. Просто зосередьтеся на самопізнанні та зможете обернути цей час собі на користь.

Стрілець

Час невдач наприкінці травня настане і для Стрільців. Вроджений потяг до пригод може піти на шкоду, адже братися за великі справи в цей період астрологи не рекомендують. Розчарування та невпевненість у собі можуть наслідувати серйозним рішенням, тому їх краще відкласти на літо.

Три знаки Зодіаку, від яких відвернеться удача наприкінці травня

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В особистому житті астрологи радять Стрільцям покладатися на свої прагнення, а не намагатися наслідувати парам, які вам здаються ідеальними.

Нагадаємо, раніше астрологи дали сприятливий прогноз у любовних справах для представників чотирьох знаків Зодіаку. Кому в цьому посміхнеться успіх, ми писали в нашому матеріалі.