Будинок екс-голови Києво-Печерської лаври Паші "Мерседеса", якого випустили на волю під заставу 33 млн грн, зберігає в собі багато таємниць. Маєток побудований таким чином, що парафіяни бачили лише один поверх, але насправді під землею розташовані ще три "таємні" поверхи.
Коли Пашу "Мерседеса", або Митрополита Павла, взяли під варту, то вченим вдалося потрапити до його резиденції на території Києво-Печерської лаври. Внаслідок прориву водопровідної труби виявилося, що в будинку скандального митрополита, крім одного скромного поверху, куди пускали парафіян, є ще 3 поверхи під землею, де розташовані сауна, тренажерний зал та винний льох.
Вчених також зацікавила одна закрита кімната у цьому таємничому підземеллі. Вони припускають, що тут може бути ще один нікому невідомий вхід до ближніх печер, які під час будівництва замурували.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
На відео видно, як облаштовано покої Паші "Мерседеса". Митрополит мав персональний тренажерний зал, місце для відпочинку та дегустації вина та інші локації, до яких раніше не мали доступу журналісти.
Нагадаємо, митрополита Павла Лебедя (Пашу "Мерседеса") підозрюють у запереченні збройної агресії росії проти України та порушенні рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності та релігійних переконань (ч. 3 ст. 436–2, ч. 2 ст. 161 КК України). У період, коли митрополит Павло був намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Чоловічого монастиря УПЦ, він називав повномасштабне вторгнення Росії "громадянською війною", а в телефонних розмовах із парафіянами своїми висловлюваннями розпалював національну, регіональну та релігійну ворожнечу.
Тиждень тому Пашу "Мерседеса" випустили із СІЗО під заставу 33 млн грн. Цю суму нібито зібрали парафіяни та небайдужі, які приєдналися до збору та перевели кошти за реквізитами, вказаними на веб-сайті Української Православної Церкви.
Раніше повідомлялося, що в Україні хочуть посилити покарання за корупцію у судах.