У костюмі-кімоно та трендових сережках: Олена Зеленська зустрілася з першою леді Німеччини

Автор: Ольга Березовська

Олена Зеленська прибула до Німеччини, де вже зустрілася з дружиною німецького президента. Для візиту Перша леді України обрала стильний костюм чорного кольору та трендові прикраси.

У костюмі-кімоно та трендових сережках: Олена Зеленська зустрілася з першою леді Німеччини - today.ua

Дружина українського президента продовжує закордонну подорож. Спочатку Олена Зеленська відвідала Латвію, де взяла участь у низці заходів, а потім вона вирушила до Німеччини.

У Берліні Перша леді України зустрілася зі своєю німецькою колегою, дружиною президента ФРН Ельке Бюденбендер, з якою пізніше виступить на українсько-німецькій конференції з питань психічного здоров'я, психосоціальної підтримки та реабілітації.

У костюмі-кімоно та трендових сережках: Олена Зеленська зустрілася з першою леді Німеччини

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В Україні у водіїв тепер частіше будуть перевіряти “автоцивілку“

"Ця тема мені особливо близька, адже у 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення, я ініціювала запуск Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».Тож дякую пані Ельке за особисте запрошення на конференцію, під час якої можемо не лише запозичати світові напрацювання, але й ділитися власними", - наголосила Зеленська.

Для зустрічі з Першою леді Німеччини Олена обрала строгий чорний костюм-кімоно, що складається з довгих широких штанів та піджака "на запах". 45-річна дружина українського президента поклала волосся великими локонами на косий проділ, зробила ніжний макіяж у світлих тонах і прикрасила вуха масивними золотими сережками-кільцями.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У костюмі-кімоно та трендових сережках: Олена Зеленська зустрілася з першою леді Німеччини

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська виступила на конференції в Ризі, присвяченій українським дітям, яких викрала Росія. Вона з'явилася на публіці у діловому костюмі з особливою брошкою.