У новорічну ніч на Землю обрушиться магнітна буря: готуймося заїдати шампанське пігулками

Автор: Марченко Любов

Новий рік прийде на нашу планету з магнітною бурею. В останній день року Земля опиниться під бомбардуванням заряджених частинок, що прилетять до нас з сонячної корони. Магнітна буря перейде зі старого року у новий. Продовжившись 1 січня, вона почне стихати лише на другий день року.

У новорічну ніч на Землю обрушиться магнітна буря: готуймося заїдати шампанське пігулками - today.ua

Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на інформацію з астрономічних обсерваторій.

Отже, у грудні року, що минає, ми маємо пережити ще три магнітні бурі. Одна з них почнеться 18 числа і триватиме два дні – 18 та 19 грудня. Друга буде одноденною – 22 грудня. А третя розпочнеться 31 грудня і триватиме ще й 1 січня 2024 року.

На щастя, всі три бурі будуть не надто сильними – класу G1. У порівнянні з потужною бурею рівня G3, яку нам довелося пережити 1 грудня, ці геомагнітні збурення будуть набагато слабшими. Однак нехтувати ними все ж таки не варто. Адже іноді й за слабкої напруги судин може статися непоправне.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

У новорічну ніч на Землю обрушиться магнітна буря: готуймося заїдати шампанське пігулками

Тому постарайтеся за можливості уникати хвилювань, і особливо в ці дні. Крім того, не потрібно перевантажувати організм ні фізично, ні емоційно. А в новорічну ніч, віддаючи данину традиції, не перестарайтеся з шампанським та іншими міцними напоями.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, людям, які мають хронічні захворювання і приймають ліки, варто завжди тримати під рукою потрібні препарати, щоб максимально убезпечити себе від можливих наслідків магнітної бурі.

Нагадаємо, українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року. Зв'язок може зникнути через потужні спалахи на Сонці, які очікуються в січні. Саме тоді, як вважають вчені, настане пік сонячної активності.