“У Путіна немає раку. Війна триватиме до 2032 року“: астрологічний прогноз

Автор: Леся Ловіцька

Українці чекають на завершення повномасштабної війни, але точні часові рамки мало хто наважується називати. Астрологиня Яна Тимощук заявила, що протистояння двох держав триватиме до 2032 року. Вона також вважає неправдивою інформацію про онкологічне захворювання російського диктатора Володимира Путіна.

“У Путіна немає раку. Війна триватиме до 2032 року“: астрологічний прогноз - today.ua

Провидиця спрогнозувала, що РФ продовжить завдавати ракетних ударів по українських містах. Під загрозою Херсонська, Запорізька, Харківська, Донецька, Сумська, Чернігівська, Львівська області, Кривий Ріг та Дніпро. Російські окупанти обстрілюватимуть об'єкти критичної інфраструктури, торгові центри, вокзали, дитячі садки та школи – місця масового скупчення людей.

"Через обстріл будуть відключення світла, як минулого року. Однак тривалих блекаутів боятися не варто, це малоймовірно", - зазначила Тимощук.

Найнебезпечніші дати жовтня: 4-е, 7-е, 10-те, 13-те та з 14-го по 31-те. За словами езотерика, ЗСУ успішно повертатиме території на Луганщині та на півдні.

Популярні зараз

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

В Україні з 1 січня зростуть виплати на дітей: стали відомі нові суми

В Україні через 5 днів чекають різкої зміни курсу долара

В Україні вже із січня очікують затримки пенсій і соцвиплат

Боротьба за анексований Крим розгортатиметься у Чорному морі. На думку Яни Тимощук, острів може стати автономною одиницею.

“У Путіна немає раку. Війна триватиме до 2032 року“: астрологічний прогноз

Коли закінчиться війна в Україні

Багато хто вважає, що війна в Україні закінчиться після смерті лідера рашистів. У Мережі часто з'являються повідомлення про те, нібито Путін страждає від онкології на останній стадії. Проте Тимощук не поділяє цієї думки. Більше того, вона вважає, що війна між нашою державою та загарбниками триватиме ще майже десять років.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Що стосується Путіна, то у нього немає раку. Це інформаційний обман. На даний момент смерті та умертвіння я не бачу. А ось повномасштабна війна нестиме тривалий характер із паузами та заморозками до 2030–2032 року", - цитує астрологиню УНІАН.

Раніше астрологиня Ісіта Гайя заявила, що російсько-українська війна не закінчиться в 2024 році, як вважають багато хто.