У серпні війна не закінчиться: астролог розповіла, коли настане затишшя на фронті

Бойові дії в Україні до кінця літа не закінчаться. Про це впевнено заявила астролог Ольга Медвецька, яка склала новий прогноз для України.

У серпні війна не закінчиться: астролог розповіла, коли настане затишшя на фронті - today.ua

Астролог назвала дати, які будуть значущими для української армії цього літа. Проте вона переконана, що перемогу в найближчі три місяці Україні здобути не вдасться.

До кінця липня російська армія намагатиметься атакувати за декількома напрямками. 7 липня Марс переходить у знак Тельця, а отже Україна почне набирати сили. Це може говорити про значні поставки зброї, або будь-яку іншу підтримку, яка допоможе українській армії. У серпні війна не закінчиться: астролог розповіла, коли настане затишшя на фронті У період з 18 по 21 липня астролог віщує зриви певних домовленостей, можливий обман. Проте, найнебезпечніший період війни чекає на українців з 29 липня по 13 серпня. За словами астролога, на фронті станеться щось непередбачуване.

Наприкінці серпня — на початку вересня очікується затишшя, однак у жовтні обстановка загостриться. Ольга Медвецька обнадіяла, що загострення буде на користь України, і місяць буде для нас сприятливим.

Раніше астрологи назвали трьох знаків Зодіаку, які закохаються влітку 2022 року.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua