У вишиванці з етнічним орнаментом: Олена Зеленська отримала спеціальну відзнаку

Автор: Ольга Березовська

Олена Зеленська здобула спеціальну нагороду у День працівників дипломатичної служби України. Дружина українського президента обрала гарне етнічне вбрання для нового виходу у світ.

У вишиванці з етнічним орнаментом: Олена Зеленська отримала спеціальну відзнаку - today.ua

Перша леді України завітала на захід "Почесний посол України – 2023. Справа заради перемоги", організований Міністерством закордонних справ. Під час церемонії було нагороджено почесних послів, які нині виконують важливу роботу.

"Для мене честь бути серед вас. Пишаюся кожним і кожною в цьому залі. Бути амбасадором України сьогодні означає бути амбасадором демократії та правди. Амбасадором небаченої стійкості та сміливості. Це велика відповідальність. Роль дипломатії в нинішній війні, зокрема дипломатії культурної, наукової, цифрової, як ми бачимо із сьогоднішніх номінацій, величезна", - поділилася Олена Зеленська Зеленська.

У вишиванці з етнічним орнаментом: Олена Зеленська отримала спеціальну відзнаку

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Дружина президента також стала однією з тих, хто отримав нагороду. Глава МЗС Дмитро Кулеба особисто вручив Олені спеціальну відзнаку.

У вишиванці з етнічним орнаментом: Олена Зеленська отримала спеціальну відзнаку

Для офіційного заходу перша леді обрала стильний образ, який складався з чорних штанів з високою посадкою та шкіряним поясом та розкішної вишиванки українського бренду Gaptuvalnya. Біла блуза з довгими рукавами-ліхтариками та застібкою на комірі прикрашена чорним квітковим орнаментом, який, як сказано на сайті бренду, натхненний самобутністю яворівської вишивки, притаманної Яворівському району Львівської області.

У вишиванці з етнічним орнаментом: Олена Зеленська отримала спеціальну відзнаку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Образ Зеленська доповнила гарним укладанням на бічний проділ та повсякденним макіяжем у світлих тонах. З аксесуарів вона обрала лаконічні сережки та акуратний чокер із білих намистин на прозорій основі.

А раніше ми писали про те вбрання, в якому Олена Зеленська взяла участь у семінарі ВООЗ.